Banometer: opnieuw minder vraag naar analist

04-11-2008 17:14 | Door Heleen van Roon | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Personeelsmedewerkers plaatsten afgelopen week minder vacatures voor informatieanalisten. Dat blijkt uit de laatste onderzoeksgegevens van Computable.

Het aantal openstaande functies voor informatieanalisten ging van zeventien naar vijf. Ook uit de gegevens over een periode van enkele weken blijkt deze daling.

Enkele weken geleden was er ook al een daling te zien in het aantal personeelsadvertenties waarin hrm-medewerkers naar analisten vragen. Er werd 8 keer naar zo'n medewerker gevraagd in de laatste week van september.  Naar (adjunct) directeuren, projectmanagers en systeembeheerders wordt eveneens minder gezocht.

Hoewel het totaal aantal ict-vacatures nog altijd stijgt, is er op weekbasis net als vorige week een daling te zien. Werd een week geleden nog 180 keer naar een nieuwe medewerker gezocht, deze week staat de teller in de landelijke bladen op 153.

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3