Logitech schrapt banen systeembeheerders

06-01-2009 16:35 | Door Heleen van Roon | Lees meer artikelen over: Systeembeheer | Lees meer over het bedrijf: Logitech | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Een deel van de systeembeheerders bij Logitech moet een andere baan gaan zoeken. De toetsenbordenproducent ziet zich door de economische crisis genoodzaakt een deel van de banen te schrappen.

Producent Logitech International schrapt wereldwijd vijfhonderd arbeidsplaatsen. Dat heeft de werkgever laten weten. De verslechterende wereldeconomie zou de producent van computermuizen en toetsenborden ertoe gedwongen hebben een deel van de banen te schrappen.

De werknemers die hun spullen kunnen pakken, zijn niet werkzaam op de fabrieksvloer. Naast medewerkers van marketing en verkoop verliezen ook personeelsleden van de afdeling systeembeheer hun baan. Het is nog onduidelijk hoeveel systeembeheerders ontslagen worden en of de reorganisatie ook invloed heeft op het personeel van Logitechs Nederlandse vestigingen.

Naast het schrappen van banen moest Logitech de winst- en omzetverwachtingen voor het lopende gebroken boekjaar naar beneden bijstellen. In oktober verlaagde het bedrijf ook al zijn prognoses voor het boekjaar 2008/2009. Vooral in december liepen de verkopen terug, aldus het bedrijf.

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3