Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Brocade vereenvoudigt overstap naar IPv6

22 maart 2011 - 14:39ActueelCloud & InfrastructuurBrocade
externe partij
externe partij

Brocade kondigt vandaag softwareversie 12.3 aan voor de Brocade ServerIron ADX serie application delivery switches. Deze softwareversie maakt het mogelijk om het bestaande ADX platform te gebruiken als gateway tussen bestaande IPv4-netwerken en de nieuwe IPv6-netwerken. De gateway maakt het voor Brocade klanten mogelijk om over te stappen op IPv6-technologie terwijl ze gelijktijdig kunnen werken binnen zowel IPv4- als IPv6-omgevingen.

De 12.3 versie zorgt ervoor dat eerdere investeringen niet verloren gaan en dat klanten kunnen blijven rekenen op de hoge prestaties. Twee noodzakelijke vereisten waar Brocade One klanten op rekenen. De eenvoudige software upgrade maakt het mogelijk om, naast de andere nieuwe toepassingen en functionaliteiten, de prestaties van het ADX platform te verdubbelen.

De IPv6-technologie is robuuster en vergroot het aantal wereldwijd beschikbare IP-adressen aanzienlijk. Tegelijkertijd wordt het netwerkbeheer vereenvoudigd, worden veiligheid- en mobiliteitsproblemen opgelost en verbetert de Quality of Service (QoS). Dankzij deze voordelen profiteren Brocade klanten van ontwikkelingen zoals cloud computing via high-performance, schaalbare en veilige ip-netwerken.

Brocade ServerIron ADX maakt een dual-protocol netwerk mogelijk via een vereenvoudigde maar complete IPv4-naar-IPv6 vertalingstechniek. De Brocade oplossing maakt gebruik van Layer 7 intelligentie. Dit in tegenstelling tot router-gebaseerde vertalingsoplossingen die alleen layer 3 vertalingservices bieden. Met deze oplossing worden hoge prestaties gehaald terwijl continuïteit gewaarborgd is bij de uitvoering van applicaties en protocollen. Hierdoor kunnen gebruikers IPv6 invoeren zonder de bestaande IPv4-applicatie-infrastructuur te vervangen. Bovendien kunnen gebruikers die alleen een IPv6-netwerk hebben ook verbinding maken met het bestaande IPv4-Internet. Hierdoor kunnen bedrijven zich voortaan ook aansluiten bij klanten die alleen op IPv6 gestandaardiseerd zijn.

Brocade heeft de mogelijkheden van de Brocade Application Resource Broker en de service voor Application Programming Interface (API) uitgebreid om meer inzicht te krijgen in applicaties en de controle te krijgen over application delivery. Dit levert een vereenvoudigde en beter beheersbare netwerkinfrastructuur op met meer mogelijkheden voor applicatie-optimalisatie. Brocade ServerIron ADX, gekoppeld met Application Resource Broker, helpt om de traditionele communicatiekloof tussen gefragmenteerde netwerken te overbruggen en de applicatie infrastructuren beter en efficiënter te stroomlijnen, aldus de leverancier.

Meer over

GatewayIPv4IPv6NetwerkbeheerNetworking

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Eén reactie op “Brocade vereenvoudigt overstap naar IPv6”

    1. Rob Rentenaar schreef:
      6 mei 2011 om 08:14

      Veel bedrijven onderschatten nog altijd de consequenties van het niet klaar zijn voor IPv6. Deze oplossing is ook een uitgelezen mogelijkheid voor channelpartners om hun eindgebruikers op de consequenties te wijzen.

      Rest van de reactie is door de redactie verwijderd. Dit is geen plek voor reclame.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    ‘Apps zijn goed beschikbaar met Ethernet fabrics’

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Aandeel Brocade stijgt na overnamegeruchten

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Brocade introduceert netwerkabonnement

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Brocade werkt nauwer samen met VMware

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Brocade ziet omzet en winst dalen

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Gemeente Den Haag gaat over op IPv6 internet

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs