Kwart smartphonegebruikers kampt met bugs
Een kwart van de zakelijke gebruikers van smartphones heeft last van softwareproblemen op hun toestel. Bijna de helft van hen moet de telefoon regelmatig herstarten.
Een op de vier zakelijke gebruikers van smartphones heeft regelmatig problemen met de software op zijn toestel. Dat blijkt uit recent marktonderzoek onder bijna 1400 zakenmensen met smartphone, uitgevoerd door het Amerikaanse bureau J.D. Power.
Herstarten
44 procent van de mensen met softwareproblemen op hun smartphone geven aan dat ze minstens eens per week hun telefoon moeten herstarten. Bij eenderde van de mensen die softwareproblemen ondervinden met hun slimme toestel, lopen mobiele applicaties tenminste een keer per week vast of werken op een andere manier niet naar behoren. Bovendien melden veel respondenten problemen met het aanraakscherm van hun smartphone.
"Het verbaast ons niet dat veel gebruikers last hebben van softwaregerelateerde problemen op hun toestel. Smartphones zijn immers eigenlijk kleine computers", vertelt onderzoeker Kirk Parsons. Hij wijst er op dat de toestellen en de software in de toekomst wel betrouwbaarder moeten worden, gezien het toenemende aantal applicaties dat er op draait. "Het is voor mobieltjesfabrikanten essentieel dat hun softwarepakketten gebruiksvriendelijk zijn en zo min mogelijk gebreken vertonen."
69 procent van de zakelijke smartphonegebruikers bezit een handsfree headset, waarvan driekwart draadloos. Onder eigenaren van Motorola-toestellen kampt 86 procent met storingen aan de headset. Bij de iPhone-gebruikers betreft het 60 procent.
37 procent van de gebruikers wil GPS op zijn smartphone hebben. 25 procent wenst Wi-Fi, 23 procent wil een touchscreen en 15 procent spraakherkenning.
Gemiddeld betaalden de respondenten 216 dollar voor hun smartphone. In 2007 kostte de gemiddelde slimme telefoon 261 dollar. iPhone-bezitters betaalden gemiddeld 337 dollar, terwijl eigenaren van een Motorola gemiddeld 169 dollar betaalden.
Vijf belangrijkste overwegingen bij de aanschaf van een smartphone: mobiele internetverbinding (45 procent), mobiel gebruik van e-mail (41 procent), ontwerp van het toestel (39 procent), Bluetooth-verbinding (37 procent) en soort toetsenbord (Qwerty; 37 procent).
34 procent van de zakelijke smartphonegebruikers downloadt software van externe leveranciers op hun toestel. Het gaat daarbij om spelletjes (49 procent), zakelijke toepassingen zoals Microsoft Word en Excel (43 procent) en reisgerelateerde programma's (36 procent).
Bron: JD Power and Associates 2008 Business Wireless Smartphone Customer Satisfaction Study
Iphone is trouwens wel volledig stabiel.
10-02 Infor helpt Ferrari met bouwen F1-auto's
10-02 Tester Four Oaks in Israëlische handen
10-02 IS Online en Tres zijn klaar voor Elfstedentocht
10-02 SecureLink migreert Microsoft-diensten Atradius
10-02 Nieuwe software brengt Vitens in problemen
10-02 Ex-Misys-topman moet CSC uit penarie helpen
10-02 Veenman en 20/20 vision adviseren samen klant
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
10-02 Misys en Temenos willen fuseren
10-02 Raet stelt Schrijnemaekers als nieuwe CFO aan
10-02 Cisco maakt 2,2 miljard dollar kwartaalwinst
09-02 Talk & Vision biedt Personal Video in de cloud
09-02 KPN benoemt Nederlandse directeur en CFO
07-02 KPN trekt bod voor vaste telefonie OT2010 in
03-02 BAM helpt SOR met unified communications
03-02 Apple eist alsnog Samsung Galaxy-verbod
02-02 Beveiliging videoconferencing vaak een stiefkindje
02-02 Genesys gaat los van Alcatel-Lucent verder
01-02 Kender Thijssen en Finntax heten nu Detron
30-01 BAM bouwt na vertraging datacenter in Delft
|
|
13-09-11 Bug zorgde voor uitval Google Docs
03-08-11 Kwart managers gebruikt tablets na werktijd
03-02-11 Ontwerpfout Sandy Bridge kost Intel 1 miljard
21-07-09 Winst Apple en RIM veel hoger dan concurrentie
10-04-09 Smartphone is rendabel doel voor hackers
26-11-08 Test: Alles bij de hand
07-11-08 Zakelijke bellers meest tevreden met iPhone
09-09-08 BlackBerry grootste groeier bij smartphones
22-08-08 Nokia bevestigt softwarelek in smartphones
09-06-08 Nokia en RIM leiden in exploderende smartphonemarkt
29-04-08 Smartphones worden mobiele Wi-Fi hotspots
17-03-08 'Geen reden voor angst om virusgolf op smartphones'
07-03-08 Smartphone als brug tussen werk en privé
30-01-08 Beveiligingsrisico's smartphones vaak onderschat
Optimale controle over uw communicatie
Organisaties willen dat medewerkers altijd en overal optimaal bereikbaar zijn en toegang hebben tot bedrijfsinformatie.......




