Nemesys regelt IP-telefonie voor V&D

11-05-2009 14:47 | Door Diederik Toet | Lees meer artikelen over: Datacenters, Back-up, VoIP | Lees meer over het bedrijf: Nemesys | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

Telecomleverancier Nemesys regelt voor warenhuis V&D de hosted ip-telefonie, een oplossing waarbij de bedrijfscentrale voor internettelefonie op een elders gehoste server draait. De dienstverlener legt er een ip-netwerk voor aan en levert drieduizend ip-toestellen. Voor deze oplossing gebruikt de leverancier twee callservers van Alcatel-Lucent. Een daarvan komt te staan in het datacenter van V&D en de tweede, die als back-up fungeert, wordt in een ruimte van Nemesys geplaatst.

Het telefoonsysteem wordt als eerste geïmplementeerd in het nieuwe service center van V&D in Amsterdam Zuidoost. Als dat is afgerond, koppelt de dienstverlener de overige 61 vestigingen aan het systeem. Nemesys heeft daarvoor drie jaar de tijd. Het is de bedoeling dat binnen die periode ongeveer drieduizend ip-telefoons zijn aangesloten. De toestellen worden dan gebruikt in elk warenhuis van V&D.

Nemesys levert producten en diensten op het gebied van vaste telefonie, mobiele telefonie en ict. Er werken zeventig mensen bij het bedrijf dat is gevestigd in Oud-Beijerland.

Gerelateerde artikelen

15-06-11  Europese PBX-markt loopt achter op VS

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 154 6.4
Klik voor meer info2 120 6.7
Klik voor meer info3 109 6.4
Klik voor meer info4 79 6.6
Klik voor meer info5 53 6.1
Klik voor meer info6 49 6.3
Klik voor meer info7 47 6.5
Klik voor meer info8 43 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3