Schneider Electric koopt beheersoftware van Viridity

17-01-2012 12:59 | Door Witold Kepinski | Lees meer over het bedrijf: Schneider Electric | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink
Datacenter

Energie- en koelingspecialist Schneider Electric heeft het EnergyCenter 2.0-platform van Viridity overgenomen. Dit platform was het vlaggenschip van Viridity dat gespecialiseerd is in software voor data center infrastructure management (dcim). De oplossing geeft inzicht in het verband tussen fysieke infrastructuur, it-apparatuur en de applicaties die daar op draaien.

Met deze aankoop verwerft Schneider Electric de intellectuele eigendom en de software achter het Viridity EnergyCenter 2.0-platform. Deze technologie geeft door middel van auto-discovery van it-apparaten de mogelijkheid het capaciteits- en energieverbruik op apparaatniveau in het datacenter te optimaliseren.

De aankoop betekent een uitbreiding van Schneider Electric's StruxureWare for Data Center Operations DCIM-suite. Deze oplossing biedt dataverzameling, monitoring, automatisering, en plannings- en implementatiefunctionaliteiten. Hierdoor ontstaat een geïntegreerd beeld van de bedrijfskritische fysieke systemen in een datacenter.

Gebruikers van Viridity's EnergyCenter 2.0 software zullen voortaan worden ondersteund door Schneider Electric's wereldwijde service- en supportorganisatie.

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 161 6.4
Klik voor meer info2 131 6.7
Klik voor meer info3 124 6.5
Klik voor meer info4 88 6.6
Klik voor meer info5 55 6.4
Klik voor meer info6 53 6.1
Klik voor meer info7 52 6.3
Klik voor meer info8 44 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3