Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Cloud computing

Deloitte is beste BI-dienstverlener 2009

27 april 2009 - 09:05ActueelData & AIDeloitteEY
Diederik Toet
Diederik Toet

Adviesbureau Deloitte Consulting krijgt het hoogste gemiddelde rapportcijfer van alle dienstverleners die adviseren over business intelligence (bi). Dat blijkt uit onderzoek voor de ICT Services Guide 2009, dat Computable door TNS Nipo liet uitvoeren onder bijna tweeduizend ict-managers en -professionals.

Van de diverse Nederlandse dienstverleners die adviseren bij implementatie van business intelligence (bi), krijgt adviesbureau Deloitte Consulting de hoogste waardering. De organisatie laat branchegenoot Ernst & Young met een miniem verschil achter zich. De twee dienstverleners worden op enige afstand gevolgd door IBM en Atos Origin. Dat blijkt uit onderzoek onder bijna tweeduizend Nederlandse ict-managers en -professionals. Computable voert het onderzoek elk jaar samen met TNS Nipo uit in het kader van de ICT Services Guide.

Rapportcijfers

Deloitte Consulting krijgt gemiddeld een 7,17 van de respondenten die het bedrijf inschakelden bij hun vraagstuk over business intelligence. Vooral op de kwaliteit van de dienstverlening, de betrouwbaarheid van de dienstverlening en het binnen budget blijven, scoorde de organisatie het hoogst.

Nummer twee op de lijst is Ernst & Young, met een gemiddelde totaalcijfer van 7,16. Opvallend is dat deze organisatie ten opzichte van de nummer één beter scoort op zijn know-how, het nakomen van de tijdsplanning en de manier van communiceren met de klant.

Nummer drie, vier en vijf volgen op gepaste afstand: IBM, Atos Origin en Logica.

Delotte Consulting en Ernst & Young staan overigens beide niet bekend voor hun voordelige tarieven. Ze krijgen daar gemiddeld een zes min voor, terwijl de rest van de dienstverleners ruim boven de zes scoorden.

ICT Services Guide 2009

ICT Services Guide 2009 BI
Bron: Computable ICT Services Guide 2009 (klik voor vergroting)

Het jaarlijkse onderzoek maakt deel uit van de ICT Services Guide 2009. In opdracht van Computable voerde TNS Nipo het onderzoek in februari en maart uit onder 1913 ict-managers en ambitieuze ict-professionals.

In de gids, die op 15 mei verschijnt, worden onder andere per topic rapportcijfers gegeven voor dienstverleners die actief zijn in dat ict-deelgebied. Respondenten konden per topic alleen de bedrijven waarderen waarmee ze daadwerkelijk ervaring hadden opgedaan. Ook werden de respondenten algemenere vragen en stellingen voorgelegd.

In verband met representativiteit worden in de cijferlijst alleen dienstverleners getoond die van voldoende respondenten een rapportcijfer ontvingen. Andere bedrijven kunnen gemiddeld hoger scoren, maar werden door te weinig respondenten genoemd.

Meer over

Business IntelligenceConsulting

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelSoftware & Development

    Deloitte breidt contract met Afas uit

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    VX Company is beste virtualisatiedienstverlener

    Computable.nl
    ActueelSoftware & Development

    Markt wil vooral advies over ICT-beheer

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ICT-dienstverlener krijgt een krappe zeven

    sparen
    ActueelGovernance & Privacy

    Recessie remt inhuur van ICT-dienstverleners

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs