IBM Lotusphere en IBM Connect 2012

LotusLive transformeert tot IBM SmartCloud

18-01-2012 08:32 | Door Witold Kepinski | Lees meer over het bedrijf: IBM | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink

De online samenwerkingsoplossing IBM LotusLive verandert van naam in IBM SmartCloud for Social Business. Lotuslive wordt daardoor een onderdeel van het cloudplatform IBM SmartCloud. Dit maakte IBM bekend tijdens de Lotusphere en IBM Connect 2012 conferentie die wordt gehouden in Orlando.

IBM SmartCloud is een cloudplatform dat bestaat uit hardware, software en diensten voor het uitrollen van private, publieke en hybride cloudsystemen. Cloud computing is een belangrijke groeimarkt voor IBM. Het bedrijf verwacht in 2015 met cloud computing ruim zeven miljard dollar omzet te realiseren.

In IBM SmartCloud for Social Business zijn alle samenwerkingsoplossingen ondergebracht die geschikt zijn voor cloud computing, aldus de leverancier. Met de dienst kunnen gebruikers sneller aan de slag met sociale netwerken, bestanden delen, online vergaderen, agenda's bekijken en invullen, e-mailen en gebruik maken van instant messaging. Klanten konden al hun Lotus Domino-applicaties op SmartCloud Enterprise ontwikkelen via de Lotus Domino Utility Server for LotusLive.  Bijvoorbeeld e-mail, ‘social business' en applicaties van derde partijen.

IBM Docs

IBM SmartCloud for Social Business biedt onder andere het officepakket IBM Docs. Daarvan is nu een betaversie beschikbaar. Met IBM Docs kunnen werknemers documenten, spreadsheets en presentaties maken en uitwisselen. In de loop van 2012 komt er een defintieve versie van IBM Docs beschikbaar.

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 161 6.4
Klik voor meer info2 131 6.7
Klik voor meer info3 124 6.5
Klik voor meer info4 88 6.6
Klik voor meer info5 55 6.4
Klik voor meer info6 53 6.1
Klik voor meer info7 52 6.3
Klik voor meer info8 44 6.1
Klik voor meer info9 43 6.0
Klik voor meer info10 40 6.3