Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Digitale werkplek » Workplace Platforms » Microsoft 365

KHN kiest voor Microsoft-cloud van Macaw

Bier
24 januari 2014 - 10:13ActueelMicrosoft 365Macaw
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Ict-dienstverlener Macaw voert de komende drie jaar de kantoorautomatisering van brancheorganisatie Koninklijke Horeca Nederland (KHN) uit. Macaw gaat via cloudsourcing een ict-infrastructuur aanbieden waarbij het ook volledig verantwoordelijk wordt voor alle beheerwerkzaamheden op de werkplekken, de servers en de infrastructuur. Over de waarde van het contract is niks bekend gemakt. De overeenkomst kan na de lopende contractperiode telkens met een jaar verlengd worden.

Door de uitbesteding kan KHN sneller werken met de verschillende systemen. Ook krijgt het de mogelijkheid om onafhankelijk van plaats, tijd en apparaat te kunnen werken. KHN had daarnaast de wens om de werkplek te standaardiseren en daarbij zoveel mogelijk gebruik te maken van out-of-the-box functionaliteiten via cloudtechnologie. Hierdoor kan KHN zich volledig focussen op zijn kerntaken en krijgt het een moderne en stabiele ict-infrastructuur met transparante en consequente it-kosten.

System Center, Hyper-V en Office 365

Macaw heeft voor KHN een infrastructuur ontworpen die gebruikt maakt van de ‘Empower people-centric IT’-strategie van Microsoft. De infrastructuur draait volledig in de cloud. Dit is gedeeltelijk in de public cloud van Microsoft en gedeeltelijk in de private cloud van Macaw. Macaw maakt gebruik van een private cloud gebaseerd op System Center en Hyper-V van Microsoft en een public cloud op basis van Office 365 (Sharepoint, Lync en Exchange).

KHN is altijd al gestandaardiseerd geweest op Microsoft-technologie in combinatie met Citrix-oplossingen. Investeringen waren de afgelopen jaren echter uitgesteld, waardoor de geboden functionaliteit niet meer aansloot bij de vraag van de business. KHN had als belangrijkste eisen optimalisatie van snelheid en stabiliteit van de ict-omgeving. Ook verlangde het standaardisatie van de werkplek en het eenvoudig door kunnen voeren van innovaties. Alle honderd medewerkers gaan van de nieuwe infrastructuur gebruikmaken. Voor de zomer van 2014 wordt de implementatie afgerond en start dus het beheer.

Meer over

Microsoft OfficeNetwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    OT Infrastructure

    OT-patchmanagement herzien: beheersing...

    Kwetsbaarheden in software en firmware zijn onvermijdelijk, ook binnen OT-omgevingen. De manier waarop organisaties hiermee omgaan, bepaalt echter of die kwetsbaarheden daadwerkelijk leiden tot verhoogd risico.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Computable.nl
    Digital Transformation

    Microsoft benoemt Macaw tot cloud-partner

    Computable.nl
    Microsoft 365

    Macaw brengt website naar Microsoft-cloud

    Computable.nl
    Web & Browsers

    Nieuwe webportal Koninklijke Horeca Nederland

    Outsourcing

    Patrick van Aalst stapt op als CEO Macaw

    Onderzoek
    Content management

    Macaw-oprichter investeert in start-up Webtexttool

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs