Infotheek neemt Apple-leverancier Condor over

12-02-2013 11:57 | Door Johannes van Bentum | Lees meer artikelen over: Overnames | Lees meer over de bedrijven: Infotheek, Apple, Condor Computers | Er zijn nog geen reacties op dit artikel | Permalink
Apple Macbook Air

De Leidse ict-leverancier Infotheek heeft per 8 februari 2013 de Apple-leverancier voor de zakelijke markt Condor Computers in Zeist overgenomen. Net als Infotheek is de Apple-leverancier gespecialiseerd in tweedehands apparatuur. Bij Condor werken acht mensen. Tot nu toe had Infotheek weinig kennis van Apple-systemen in huis.

Achtergrond van de overname is dat beide partijen kans zagen hun business te verbreden en te verdiepen door samen te gaan. ‘Apple-apparatuur wordt steeds vaker door onze zakelijke klanten gevraagd. De afgelopen jaren heeft Infotheek zijn focus verlegd van puur pc-systemen naar printers, servers, storage en Cisco-apparatuur’, zegt Infotheek-woordvoerder Dave Go. ‘Met deze overname verbreden wij ons portfolio met Apple-apparatuur.’

Condor zal in Zeist als dependance van Infotheek in de provincie Utrecht fungeren. Directeur Reiny Westerveld van Condor Computers: ‘Als onderdeel van Infotheek krijgen wij de kans onze Apple-proposities op grotere schaal in de markt te zetten.‘ Wat de functie van Westerveld binnen Infotheek wordt, is nog niet bekend.

Westerveld wilde de groei van Condor versnellen, vertelt Infotheek-woordvoerder Go. Door de aansluiting bij Infotheek kan Condor aanhaken bij de groei die Infotheek al een paar jaar doormaakt. 'Zo kunnen wij grotere klanten nóg beter bedienen waar het Apple-producten betreft.'

Specialist van het jaar

Condor Computers is al tien jaar leverancier van nieuwe en gebruikte Apple computers, mobiele apparaten zoals iPhones en iPads en is Dell- en HP-partner. De focus ligt op klanten in het midden- en kleinbedrijf en grootzakelijke segment. Het bedrijf werd in 2009 uitgeroepen door de branchevereniging tot mkb-specialist van het jaar.

Infotheek is leverancier van hardware en ict-diensten. Het automatiseringsbedrijf is gespecialiseerd in het doorleveren van voorlaatste modellen pc’s, notebooks, servers, storage, networking, printing en andere apparatuur van diverse A-merken. Het assortiment sluit naadloos aan op de meest gebruikte ict-apparatuur voor professioneel gebruik.

Infotheek werd in 1991 opgericht en heeft zijn hoofdkantoor in Leiden. Verder heeft Infotheek vestigingen in België, Duitsland, Spanje, het Verenigd Koninkrijk en Zweden. Er werken ruim 370 man.

4 vacatures
Lead Developer (JAVA)

Universiteit Leiden , Leiden

Technical Software Engineer

Hays Amsterdam , Amsterdam

Junior .Net Developer

Spotzer Media Group , Amsterdam

J2EE programmeur

Koninklijke Bibliotheek , 's-Gravenhage

Top 10 Reagerende members
  Aantal reacties
met 3+ sterren
Gemiddelde
waardering
Klik voor meer info1 753 6.1
Klik voor meer info2 660 6.3
Klik voor meer info3 621 6.4
Klik voor meer info4 590 6.3
Klik voor meer info5 537 6.3
Klik voor meer info6 525 6.2
Klik voor meer info7 280 6.2
Klik voor meer info8 236 6.2
Klik voor meer info9 157 6.1
Klik voor meer info10 123 6.0