600 testers melden zich voor tablet-PC Fujitsu
Bijna zeshonderd testers hebben zich bij Computable gemeld voor de hybride tablet-pc Stylistic Q702 van hardwareleverancier Fujitsu. De komende dagen worden er vijf van hen geselecteerd die het apparaat daadwerkelijk mogen gaan testen. Na afloop mogen zij de tablet-pc houden. Binnenkort publiceert Computable hun reviews.
Volgende week worden de geselecteerde testers ingelicht over hun deelname. Op 26 februari krijgen zij tekst en uitleg van Fujitsu over de Stylistic Q702, van Microsoft over het besturingssysteem Windows 8 en van Computable over hoe een review geschreven moet worden. De komende week kunnen lezers van Computable nog onderwerpen of vragen aandragen die de testers kunnen meenemen in hun review. Deze aanbevelingen kunnen gemaild worden naar panel@computable.nl.
Fujitsu Stylistic Q702
De Fujitsu Stylistic Q702 heeft optioneel een toetsenbord en een batterijduur tot negen uur. De led-display van 11,6 inch is uitgerust met anti-glare touchscreen, wat het geschikt maakt voor zowel pen- als vingerinput. Fujitsu heeft de tablet-pc uitgerust met verschillende beveiligingsaspecten. Zo zit er een geïntegreerde vingerafdruksensor op, beschikt het apparaat over de diefstalbeveiliging Intel Anti Theft & Computrace en optioneel zit er een TPM-module in. Dit staat voor Trusted Platform Module en is een microchip die kan worden geïnstalleerd om het stelen van data tegen te gaan.
De Fujitsu Stylistic Q702 beschikt over de derde generatie Intel Core i3- of i5-processor met Intel vPro-technologie. Het apparaat beschikt verder over een 4G- of 3G-optie, wlan, Bluetooth en gps-ondersteuning.
Tweede batterij
Met de Stylistic Q702 richt Fujitsu zich op de mobiele zakelijke gebruiker, zowel binnen als buiten het kantoor. Door het optionele toetsenbord aan de tablet te koppelen verandert de Stylistic Q702 in een handomdraai in een notebook. Dankzij de tweede batterij in het toetsenbord is het mogelijk gedurende de dag vanaf verschillende locaties te werken, zonder de tablet op een externe stroombron aan te hoeven sluiten.
Om de Stylistic Q702 te beschermen tegen krassen en stoten tijdens het dagelijks gebruik beschikt de tablet-pc over een magnesium behuizing. Deze is niet alleen duurzaam, maar ook licht in gebruik. Zonder het toetsenbord weegt de tablet slechts 850 gram. Ideaal voor mensen die veel onderweg zijn en die niet continu een zware laptop met zich mee willen dragen. Het scherm is zelfs in het volle daglicht makkelijk in gebruik.
De testers van de hybride tablet-pc Fujitsu Stylistic Q702 kunnen van lezers van Computable specifieke opdrachten meekrijgen. Mocht je zaken getest willen hebben of vragen rondom dit apparaat beantwoord willen krijgen, mail dit dan uiterlijk zondag 24 februari naar panel@computable.nl.
24-05 Bedrijven zeggen massaal .nl-domein op
24-05 'Capgemini-systeem Politieacademie werkt wel'
24-05 CarePartners en Pinkroccade bedienen Rodersana
24-05 Cognos-gebruikersgroep CUGNL is ter ziele
24-05 Peak-IT stuurt ICT’er 2 weken naar Turkije
24-05 Nnextgroup neemt Just Connecting over
23-05 Prevent-IT neemt NetEyes over
23-05 XA neemt Xerox-tak over van BührmannUbbens
23-05 PON kent subsidie toe aan onderzoeken CGI en UvA
23-05 Evinova Datacenter opent deuren in Meppel
24-05 Nnextgroup neemt Just Connecting over
23-05 Van 3D-film naar 3D-document
23-05 WD introduceert My Passport Ultra
23-05 Nederland houdt voorsprong in UCC-technologie
23-05 Computable zoekt testers voor HP ElitePad
23-05 De grootste nadelen van mobiel werken
22-05 Compuware introduceert AMPaaS met UEM
22-05 SNS Reaal gebruikt app-ontwikkelstraat...
21-05 T-Systems
21-05 Nederland ICT
|
|
25-03-13 Computable-lezers testen Fujitsu Stylistic Q702
25-03-13 ‘Zakelijk prima toepasbaar, maar privé te duur’
22-03-13 ‘De Q702 is een alleskunner’
22-03-13 ‘Integreert eenvoudig met managementplatform’
22-03-13 ‘Binnen tien minuten klaar voor gebruik’
22-03-13 ‘Binnen een paar seconden gebruiksklaar’
20-02-13 Computable selecteert 5 testers tablet-PC Fujitsu
04-02-13 Computable zoekt testers hybride tablet-PC Fujitsu
Het nieuwe werken draait om mobiliteit en virtualisatie
![]() |
Veel bedrijven bieden flexibele werkplekken, zodat medewerkers vanaf elk apparaat en elke locatie toegang hebben tot......



Collega's, jullie hebben wat waar te maken. Ben benieuwd.