Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Mobiele video-oplossingen essentieel voor Boretti

iPhone 4S-left
22 januari 2013 - 09:25AchtergrondCloud & InfrastructuurPoly
Externe partij
Externe partij

Polycom, specialist in op open standaarden gebaseerde unified communications and collaboration-oplossingen (ucc), heeft een overeenkomst gesloten met Boretti, een Nederlandse producent van hoogwaardige keukenapparatuur. Boretti gebruikt Polycom RealPresence-video-oplossingen, inclusief Polycom RealPresence Mobile 2.0, om zijn werkzaamheden te stroomlijnen, de klantenservice te verbeteren en mobiele showrooms te bieden aan klanten, waar zij zich ook bevinden.

‘Mijn salesteam werkt vanuit huis en is veel onderweg’, zegt Bob Brilman, ceo van Boretti. ‘Met de video-oplossingen van Polycom hebben we regelmatig over een veilige verbinding face-to-face overleg, waar medewerkers zich ook bevinden.’

Ieder lid van het Boretti-salesteam heeft een tablet met daarop Polycom RealPresence Mobile 2.0 geïnstalleerd. Zo bellen ze altijd in voor een afspraak of laten ze hun klanten de nieuwste producten zien door te videobellen met de showroom. Daarnaast beschikt het Boretti-serviceteam over een verbeterde klantenservice doordat ze klanten eenvoudig via video in contact brengen met productexperts. Zo helpen ze realtime problemen op te lossen en reparaties of storingen te identificeren.

‘We gebruiken Polycom RealPresence-video binnen het gehele bedrijf’, vult Brilman aan. ‘Samenwerking via video is een essentieel middel in de ontwikkeling en voor het succes van Boretti. Het is binnen de organisatie inmiddels de standaardmanier van communiceren. Ik vraag tegenwoordig al mijn leveranciers, resellers en distributeurs in Europa gebruik te maken van video voor onze vergaderingen op afstand. Dit vind ik prettiger communiceren dan via telefoon of per e-mail, omdat communiceren via video staat voor eerlijkheid, vertrouwen en efficiëntie.’ 

De implementatie bij Boretti is uitgevoerd door imotions, een partner van Polycom. De eisen van Boretti waren onder meer een veilig en stabiel systeem met een maximaal gebruiksgemak, interoperabiliteit en hoge schaalbaarheid. De RealPresence-oplossingen van Polycom voldoen aan deze eisen door een betrouwbare en eenvoudig te gebruiken omgeving te bieden met de mogelijkheid voor samenwerking vanuit meerdere locaties. Nu de vraag naar samenwerking met behulp van video toeneemt, gebruikt imotions zijn expertise om deze toepassing bij Boretti verder uit te breiden.

Meer over

TabletsTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Eén reactie op “Mobiele video-oplossingen essentieel voor Boretti”

    1. Maarten Oberman schreef:
      3 februari 2013 om 15:08

      Dit klinkt zeker leuk als toepassing!, misschien is er ook al iets te zeggen over aantal gebruikers, gebruiksuren, gemiddeld aantal deelnemers per communicatie groep etc, want uiteindelijk bepaald de omvang van het gebruik pas echt het succes van de toepassing.!

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Kort: Nieuwe KPN-cao mét reservistenregeling, Philips koopt Spectrawave (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Commerciële quantumcomputer komt dichterbij

    Innovatie & Transformatie

    Digitale sector steunt Wennink: knelpunten dringend oplossen

    EDIC EU digitaal
    Cloud & Infrastructuur

    Nederland voorzitter Europees digitaal consortium Edic

    shutterstock_2613992723 one photo 16x9
    Security & Awareness

    Het nieuwe ransomwarehandboek: ai-gestuurde afpersing en data-first-aanvallen

    Innovatie & Transformatie

    Rapport Wennink pleit voor veel ai, fotonica en halfgeleiders

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs