Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Netscape praat met mediabedrijf

30 juni 1998 - 22:00ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Computable
Redactie Computable

Netscape tekent binnen drie maanden een overeenkomst met een groot mediabedrijf. Dit meldt Mike Homer, vice-president en algemeen directeur van Netscapes website-divisie.

De softwarefirma heeft al gesprekken gevoerd met een aantal bedrijven, waaronder leden van de grote vijf media-conglomeraten, aldus Homer. Dit omvat dus de eigenaren van de grote Amerikaanse televisie-netten ABC, NBC, CBS en Time-Warner.
De topman verklaarde dat de recent gesloten overeenkomst met Internet-zoekdienst Excite niet exclusief is. Netscape is op zoek naar een leverancier van meer inhoud voor zijn Internet-poort Netcenter. Excite produceert een groot aantal van de zeventien voornaamste secties op Netscapes website. Op het gebied van nieuws, sport en amusement staat het de softwarefirma echter vrij om contracten met derden te sluiten.
Dit nieuws raakte gisteren bekend tijdens de lancering van Netscapes tweede versie van zijn Internet-toegangspoort Netcenter. Versie 2.0 bevat ook informatie en diensten voor de online-consumentenmarkt, waar momenteel Yahoo en America Online de scepter zwaaien. Microsoft wil echter ook een stuk van deze taart en polst nu de publieke opinie naar de inhoud en vorm van zijn toekomstige Internet Start-poort (http://home.beta.microsoft.com/). Dit jaar nog wil de softwarereus die website samenvoegen met de standaard startpagina van zijn Internet Explorer, de thuispagina van het bedrijf (http://www.microsoft.com/), het Microsoft Network (http://www.msn.com/) en Onstage MSN voor exclusieve leden.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van werk volgens HP: print...

    Hybride werken is definitief ingeburgerd. Medewerkers bewegen zich soepel tussen thuis, kantoor en onderweg, terwijl organisaties proberen één consistente digitale ervaring neer te zetten.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Netscape
    Cloud & Infrastructuur

    Ook AOL geeft Netscape-browser nu op

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs