Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Metastream claimt betere weergave e-handel

13 april 2000 - 22:00ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Computable
Redactie Computable

Metastream heeft een nieuw bestandsformaat ontwikkeld, waarmee een sterk verbeterde presentatie van producten op e-commercie sites mogelijk zou zijn.

Met Metastream 3.0 zouden producten en artikelen op een zodanige manier op e-commercie sites kunnen worden gepubliceerd, dat deze volledig manipuleerbaar zijn. De in het digitale schap liggende producten kunnen door bezoekers gedraaid, omgekeerd of schuin worden gehouden. Hierdoor kan een eventueel aan te schaffen artikel beter beoordeeld worden dan wanneer uitsluitend een statische en tweedimensionale afbeelding wordt gebruikt.
Metastream, een joint-venture van Computer Associates en de ontwikkelaar van grafische software Metacreations, claimt nogal wat voordelen. Niet alleen is een in Metastream 3.0 afgebeeld product in 3D manipuleerbaar, ook zou dit mogelijk zijn met bestanden die slechts een relatief kleine omvang kennen. Het softwarebedrijf noemt geen cijfers, maar claimt dat klikken op een product vrijwel direct leidt tot het op scherm verschijnen van het object. Dat zal de eerste keer echter tegenvallen, omdat dan de nodige extra software wordt meegestuurd waardoor een langere laadtijd ontstaat.
Ook de kwaliteit van de afbeelding zou zodanig zijn dat een websurfer een veel beter beeld krijgt van de kwaliteit van bijvoorbeeld het oppervlak. Het bedrijf verwijst ter illustratie naar de Engelse aanbieder van klassieke kleding Charles Tyrwhitt. Deze firma gebruikt het bestandsformaat van Metastream en blijkt van mening dat klanten hiermee een goede beoordeling van de kwaliteit of het patroon van de gebruikte stof kunnen krijgen. Het bedrijf gaat zelfs zover dat het op de site faciliteiten aanbiedt waarmee bezoekers combinaties van kleding en accessoires kunnen selecteren die wat kleur en stijl bij elkaar passen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Java
    OpinieCarrière

    Java 30 jaar: legacy of alive?

    ActueelInnovatie & Transformatie

    In deze 10 projecten wordt het beste samengewerkt!

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse hightech-sector sluit Japanse deals

    OpinieCarrière

    Van reactief naar voorspellend: waarom scenario-management onmisbaar wordt

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Zo transformeren de 10 beste organisaties digitaal!

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Vlaams minister-president Diependaele opende Cybersec Europe

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs