Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Oud en nieuw moeten van elkaar leren

02 juli 2000 - 22:00ActueelInnovatie & Transformatie
Manuela Fun
Manuela Fun

E-commercie in Europa zal alleen succes kunnen hebben als traditionele ondernemingen en startende Internet-bedrijven bereid zijn van elkaar te gaan leren.

Deze conclusie valt te trekken uit een onderzoek van Protégé en de Londense School of Business. Het geheim van succesvolle b2c e-handel (business-to-consumer) is dat traditionele bedrijven zich het enthousiasme en de energie waarover veel starters beschikken eigen moeten maken. Dotcoms op hun beurt kunnen nog veel leren van de zakelijke kennis en marketingstrategieën van de traditionele bedrijven.
"Ze zien elkaar nog steeds niet als een potentiële bedreiging. Beide groepen negeren de drijvende kracht achter een succesvolle onderneming – een gezonde vorm van paranoia", zegt Larry Levy, ceo van Protégé.
Volgens professor Patrick Barwise van de Londense School of Business gedragen nieuwe bedrijven zich als arrogante tieners en richten zij zich alleen op korte-termijn ontwikkelingen. Langer bestaande bedrijven zijn onvoldoende op de hoogte van technologische ontwikkelingen en de bijbehorende mogelijkheden.
Jo Mosaku, directeur advertentie en sponsoring van de online winkel zoom.co.uk, is het niet eens met de uitkomst van het onderzoek. "We volgen onze concurrenten constant op de voet. We analyseren elke stap die zij zetten en zien de traditionele detailhandelaars wel degelijk als een bedreiging. Maar er is genoeg ruimte in de markt voor ons allemaal."
 

Meer over

Starters

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Handelsoorlog zet druk op technologiesector, maar biedt ook kansen

    OpinieSoftware & Development

    Softwareontwikkeling: tijdperk van óf kopen óf bouwen is voorbij

    AchtergrondData & AI

    Sam Altman (OpenAI): ‘Just do it: bedrijven moeten ai nu omarmen’

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Stem nu voor de Computable Awards 2025!

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    ActueelCarrière

    Kort: Asus vangt bot bij rechter om thuiswerken, 145,5 miljoen EU-subsidie voor cyberbeveiliging (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs