Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Vijf nieuwe switches van Nortel

26 maart 2003 - 09:15ActueelWerkplek & BeheerNortel
Mireille Sampimon
Mireille Sampimon

Nortel Networks geeft haar Unified Security Architecture-raamwerk verder vorm met de introductie van vijf netwerkproducten.

Alle vijf producten (switches) zijn ontworpen om bedrijfsprocessen veilig te integreren met die van klanten, leveranciers en partners.

Nortel Networks’ Unified Security Architecture is een raamwerk dat zowel het MKB als grote bedrijven in staat stelt om spraak en data op een veilige manier over één netwerk te convergeren. Netwerkconvergentie is niet alleen interessant vanuit kostenoverwegingen, ook de productiviteit kan drastisch worden verhoogd. Werk is immers tegenwoordig niet langer een locatie, maar een activiteit die overal kan plaatsvinden. De nieuwe switches stellen bedrijven in staat om het bedrijfsnetwerk en applicaties als internettelefonie, streaming media, e-mail, intranet en het contact center op iedere willekeurige plek toegankelijk te maken.

Ethernet switches
Nortel Networks breidt haar Ethernet Switch-portfolio uit met drie producten, gericht op grote bedrijven en leveranciers van managed services. Alteon Application Switch 2424 en 2424-SSL maken beide gebruik van processoren die specifiek zijn ontworpen voor intelligent traffic management, waarbij de SSL-versie geïntegreerde SSL processing-acceleratie en SSL Virtual Private Network-functionaliteit biedt. De switches zijn zo ontworpen dat ze vrijwel alle applicaties aan kunnen.

De nieuwe Alteon 8661 SSL Acceleratie Module voorziet de Passport 8600 Layer 2-7 Intelligent Routing Switch van SSL-acceleratie. Deze switch maakt kritische processorcapaciteit vrij door SSL-processing niet op de servers te laten plaatsvinden. Layer 7 switching- en URL switching-mogelijkheden zorgen ervoor dat gebruikers naar de juiste data in het datacenter worden gestuurd.

Switches voor middelgrote bedrijven
Daarnaast introduceert Nortel Networks twee netwerkproducten die speciaal zijn ontworpen voor het MKB. De Passport 1600 Routing Switch-portfolio levert dezelfde prestaties, betrouwbaarheid en veiligheid als de al langer op de markt zijnde Passport-lijn voor grote bedrijven. De BayStack 380-24F switch, uitgerust met gigabit glasvezelpoorten, levert Layer 2-aggregatie. Beide producten leveren hoge-bandbreedte processingfuncties, die het middelgrote bedrijven mogelijk maken hun werknemers, klanten en partners real-time bedrijfsapplicaties te bieden.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Van Amsterdam naar wereldwijde impact:...

    Elastic is inmiddels een wereldspeler in search, observability en security, maar het verhaal begint verrassend dichtbij: in Amsterdam. Daar werd het bedrijf in 2012 opgericht, op basis van een simpel...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Hof draait schadevoorschot terug in backup-zaak Hallo en Blok

    Overname Samenwerken Fusie
    Security & Awareness

    Kort: Forse investeringen in Duna, overname Duncker & Munnikhuis door Futureproof Group (en meer)

    Werkplek & Beheer

    Wat meldkamers ons leren over kritische it

    Cloud & Infrastructuur

    KPN tevreden over boekjaar 2025

    Werkplek & Beheer

    Microsoft 420 miljard minder waard

    Cloud & Infrastructuur

    Ilionx blijft it‑partner voor Schelderadarketen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs