Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

EMC boekt omzetstijging van 25 procent

22 januari 2004 - 23:00ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Computable/Data News
Redactie Computable/Data News

Opslagleverancier EMC boekte in het laatste kwartaal van 2003 een omzetstijging van 25 procent. De moeilijkste periode voor de opslagmarkt lijkt achter de rug.

In het afgelopen vierde kwartaal van 2003, haalde EMC een omzet van 1,86 miljard dollar; een stijging van 25 procent ten opzichte van de 1,49 miljard dollar in dezelfde periode van 2002. De opslagreus boekte in het afgelopen kwartaal een nettowinst van 220 miljoen dollar, terwijl het bedrijf vorig jaar in het vierde kwartaal een nettoverlies leed van 64 miljoen dollar.
 
Voor het volledige boekjaar 2003 bedroeg de omzet van EMC 6,24 miljard dollar, een cijfer dat 15 procent hoger is dan de 5,44 miljard dollar van 2002. De nettowinst voor 2003 kwam uit op 496 miljoen dollar. Vorig jaar stond in de jaarresultaten een nettoverlies van 119 miljoen dollar. Volgens analisten betekent de hernieuwde groei bij EMC dat de kommer en kwel-tijden in de opslagmarkt voorbij zijn.
 
Ceo Joe Tucci verklaarde dat EMC’s nieuwe strategie rond ‘information lifecycle management’ goed onthaald wordt, "zowel door bestaande als door nieuwe klanten die hun informatie geautomatiseerd willen beheren volgens bepaalde regels en met een beperkt budget".

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    EMC hoopvol gestemd over groei voor dit jaar

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs