Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

BT Syntegra kiest Assyst registratie van NHS

16 augustus 2004 - 10:58ActueelGovernance & PrivacyBT

Axios Systems' Assyst is door BT Syntegra geselecteerd als helpdesk en it-service management systeem voor het nieuwe National Health Service (NHS) patiëntengegevensbestand.

Assyst wordt geïnstalleerd als ’voorkeursoplossingl’ voor het beheer van de centrale gegevens ’ruggengraat’ en ook gebruikt BT Syntegras rol als Lokaal Service Provider (LSP) voor Londen. Een van de vijf LSP’s wordt geïnstalleerd als onderdeel van het nationale programma voor it van NHS. De servicedesks zullen worden opgezet en  beheerd door BT Syntegra’s UK Service Center, dat is gevestigd in Leeds.

 

BT Syntegra heeft vorig jaar december de opdracht toegewezen gekregen om een nationaal patiënten-gegevensbestand te ontwerpen, te leveren en te beheren. Evenals het opzetten een transactie berichtenservice voor het ‘Department of Health’ in Engeland. De nieuwe dienst maakt de elektronische overdracht van recepten en de introductie van geautomatiseerde afsprakenboeking mogelijk.

Tegelijkertijd met de verkrijging van deze opdracht (£620 miljoen), kondigde BT aan dat zij het contract (£996 miljoen)als provider voor de ‘Local Service of London’ had gewonnen.

Beide projecten maken deel uit van het NHS Nationale Programma voor Informatietechnologie en omvatten de verwezenlijking van een elektronisch overzicht van alle NHS-patiënten in Engeland. Deze gevoelige informatie zal worden gedeeld met diverse organisaties uit de gezondheidszorg en artsen afhankelijk van hun autorisatie.

Meer over

Helpdesk

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    Netsource werft eerste Assyst-klant in VS

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs