Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

TINE verwacht goede beurs

07 april 2005 - 22:00AchtergrondCarrière
Jasper Bakker
Jasper Bakker

De organisatie van The ICT & Networking Event (TINE) verwacht dit jaar een slordige vijftienduizend bezoekers. Dit dankt de Amsterdamse RAI mede aan de combinatie met de beurzen LinuxWorld en StorageExpo.

Bovendien vindt tegelijkertijd de MacExpo-beurs plaats, georganiseerd door de Britse Xpo Group. “De bezoekers daarvan tellen we niet mee voor TINE. We richten ons op ict-professionals en -managers, terwijl MacExpo ook voor consumenten is”, zegt productmanager TINE Wim Meerveld van de RAI. Zijn bezoekers hebben wel recht op toegang tot de MacExpo. Andersom geldt dat niet.
TINE heeft dit jaar ook aparte beursgebieden gedefinieerd, gewijd aan bepaalde thema’s. Naast ‘software & security’, ‘storage’ en ‘netwerken & infrastructuur’ zijn er nieuwere thema’s als ‘wireless & telecom’, het gadget-gerichte Trends Valley en het internetgerichte eWorld. Het laatste thema is volgens Meerveld een uiting van de wederopstanding van internetbedrijven.
Verder heeft Microsoft Nederland een eigen gebied, dat het vult in samenwerking met zo’n vijftig partners. Dit moet een tegenwicht vormen voor de LinuxWorld, waar ongeveer vijftig exposanten staan. De opzet rond thema’s, waarbij Microsoft dus een eigen ’thema’ vormt, moet bezoekers een duidelijke route geven. “In plaats van het ‘schuifelende’ publiek van voorheen”, aldus Meerveld.

Grote namen

Meerveld vat samen dat de RAI voor dit jaar vijftienduizend bezoekers en 320 exposanten verwacht. “De grote namen zijn terug”, zegt hij, verwijzend naar de moeizame afgelopen twee jaar. Hij spreekt van economische teruggang en zware tijden. De vorig jaar gehouden veertiende editie trok in totaal 13.357 bezoekers en bijna driehonderd exposanten, waaronder Cisco, Computer Associates, Exact, HP, KPN, Microsoft, Nokia, Oracle, Siemens, Sun, Versatel en Vodafone. Volgens de beursorganisator bestond het bezoek uit opvallend veel ict-managers, een voor adverteerders en exposanten interessante doelgroep.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Systeembeheerder blaast rechtszaak Coornhert af

    ActueelCarrière

    Kort: Kabinet steekt 430 miljoen in techindustrie, Defensie werft hackers (en meer)

    AchtergrondCarrière

    ‘Mbo’ers willen de it in, maar stagemuur houdt ze tegen’

    OpinieData & AI

    Van uitvoerder naar regisseur: hoe ai werk en talent samenbrengt

    Eddie van Marum
    Carrière

    Hoe de overheids-it minder afhankelijk wordt van externen

    M&A, Fusie & Overname
    ActueelSecurity & Awareness

    Cybersecurity is business

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs