Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Databasement en DataDomain gaan samenwerken

22 september 2005 - 09:34ActueelGovernance & PrivacyDatabasementDataDomain
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Zoals wij al in CRN 18 wisten te melden heeft Databasement, specialist op het gebied van storage-oplossingen, een samenwerkingsovereenkomst voor de Benelux gesloten met DataDomain, leverancier van Capacity Optimized Storage-systemen (COS).

De bedrijven gaan gezamenlijk de producten van DataDomain aanbieden op de Benelux-markt. DataDomain levert oplossingen die capaciteitsoptimalisatie, replicatietechnologie en databescherming verenigen. De COS-systemen van het bedrijf verkleinen de back-up data gemiddeld met een factor 20, tot zelfs een factor 60. Hierdoor zijn volledige back-up images via ieder IP-netwerk te transporteren naar een disaster recovery-locatie. Het is niet langer nodig data eerst op tape te zetten om deze vervolgens fysiek te transporteren. De oplossingen van DataDomain vormen een aanvulling op het Databasement-aanbod voor snelle, economische en veilige opslag en archivering van data en transacties.

DataDomain levert zijn technologie in een appliance (3-U Rack en DD400 Enterprise) die vanuit het netwerk als een standaard NAS-apparaat wordt gezien. De DD400 Restorer van DataDomain biedt gebruikers de mogelijkheid data drie tot zes maanden op disk op te slaan. Dit elimineert het risico dat het transporteren en terughalen van tapes met zich meebrengen. De beheerder kan nu uiterst eenvoudig, snel en betrouwbaar een bestand, server of gehele site restoren. Door hoge compressiemogelijkheden van de back-up data zijn de oplossingen van DataDomain veel kostenefficiënter dan traditionele ATA arrays of VTL-systemen. De storage-kosten worden teruggebracht tot minder dan 1 euro per GB.

‘Er bestaat een grote vraag in de markt naar oplossingen voor het vergroten van de capaciteit van storage-systemen,’ zegt Chris van Rooij, productmanager bij DataDomain. ‘De hoeveelheid data groeit, waardoor de kosten voor opslag ook stijgen. DataDomain biedt producten die deze kosten sterk terugdringen en het opslaan en repliceren van data vereenvoudigen. Databasement heeft een sterke positie in de storage-markt. Door samen te werken met dit bedrijf, verwachten we dan ook onze producten breed te kunnen uitzetten in de Benelux.’

Rob Christ, oprichter en directeur van Databasement: ‘Disk-backup is nog lang geen volledige vervanging van tape. Dataopslag op disks is kostbaar, waardoor het niet mogelijk is om gegevens maandenlang op disk te bewaren. Met zijn oplossingen voor capaciteitsoptimalisatie, databescherming en replicatie loopt DataDomain ver voorop in de markt. De producten van dit bedrijf vormen een naadloze aanvulling op onze oplossingen voor storage, archivering en repliceerbare backup. De nauwe samenwerking met DataDomain is voor ons dan ook een logische stap.’

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    EMC wint biedingsstrijd om Data Domain

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    EMC verhoogt bod op Data Domain

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs