Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Ricoh Aficio SP C410DN/C411DN Kwaliteitsprinters met lage TCO

10 mei 2006 - 10:27ActueelWerkplek & BeheerRicoh

Ricoh Nederland introduceert twee nieuwe A4 kleuren-laserprinters, de Aficio?SP C410DN en Aficio?SP C411DN. Beide modellen zijn standaard zeer compleet uitgevoerd en onderdeel van Ricoh's Total Cost of Ownership strategie; printers met een uitstekende prijs-/prestatieverhouding, met lage verbruikskosten. De prijs per geprinte (kleuren)pagina is een van de laagste in de Nederlandse markt.

Zakelijke gebruikers vragen om een betrouwbaar, gebruikersvriendelijk en betaalbaar product voor het printen voor alle kleur output. De SP C410DN/SP C411DN voldoen aan al deze eisen. Met een printsnelheid van 25 ppm in zowel kleur als zwart/wit (30 ppm voor de SP C411DN), op max. 1.200 * 1.200 true dpi, gecombineerd met standaard 256 MB geheugen, is iedere opdracht in no-time geprint. Verder kan de kantoorgebruiker tot 216 gr/m2 papier door de printer draaien en automatisch dubbelzijdig tot maximaal 163 gr/m2; ideaal voor het printen van reclamemateriaal en brochures.

Beide modellen zijn betrouwbare, kostenbewuste partners in het (bedrijfs)netwerk. Zo kan een ICT manager per gebruiker bepalen of hij/zij wel of geen toegang krijgt tot de printer, en dezelfde gebruiker eventueel uitsluiten van kleurgebruik. De optionele harde schijf maakt het o.a. mogelijk om documenten permanent op te slaan.
Met ingang van 1 juli 2006 dient kantoorapparatuur te voldoen aan strenge regelgeving met betrekking tot beperking van het gebruik van gevaarlijke stoffen tijdens de productie en het gebruik van het apparaat. De SP C410DN en SP C411DN voldoen aan deze (Restriction on Hazardous Substances)regelgeving.

Beide modellen zijn ontworpen voor kostenbesparend werken tot max. 20.000 prints per maand voor middelgrootte werkgroepen binnen kantooromgevingen. De Aficio?SP C410DN en Aficio?SP C411DN zijn de laatste toevoegingen aan de nieuwe generatie Ricoh kleurenlaserprinters voor professioneel en algemeen kantoorgebruik. Ricoh fabriceert momenteel één van de meest uitgebreide line-ups van printers, copiers, scanners, faxen, multifunctionals en software solutions.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Werkplek & Beheer

    Microsoft jaagt prijzen M365-abonnementen tot 33 procent omhoog

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Evides selecteert Digital Survival Company en KPMG in zee met Databricks (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Lenovo start refurbish-dienst voor bedrijven

    Werkplek & Beheer

    Belastingdienst zet door met Microsoft365: ‘geen Europees alternatief beschikbaar’

    Cloud & Infrastructuur

    Bird begint prijzenslag tegen CM.com

    Cloud & Infrastructuur

    Private 5G groeit uit tot ruggengraat van industriële digitalisering

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs