Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Storage

ISIT opent nieuw democentrum

28 juni 2006 - 15:14ActueelStorageISIT

ISIT, onafhankelijk specialist in storage-integratie en training, heeft de deuren geopend van haar geheel vernieuwde democentrum. In dit permanente democentrum in Naarden kunnen klanten kennismaken met de meest geavanceerde storage-systemen, waarbij de nadruk ligt op high availibility en disaster recovery.

Het democentrum van ISIT wordt continu aangepast aan de nieuwste technologische eisen, maar heeft ditmaal in één keer een belangrijke upgrade van bijna alle systemen gekregen. Er is een nieuwe server infrastructuur, een redundante GBit infrastructuur en er zijn demonstraties mogelijk van het NetApp 3020 MetroCluster van leverancier Network Appliance, de nieuwe VMware 3 iSCSI release, de NetApp NearStore Virtual Tape Library (VTL) en de ADIC Pathlight VTL. Dit zorgt ervoor dat klanten bijvoorbeeld het complete portfolio van Network Appliance in werking kunnen zien.
De komende tijd zullen nog meer verbeteringen worden doorgevoerd, waaronder installatie van de CX3-20 systemen uit de EMC CLARiiON UltraScale CX3-serie en een upgrade naar een 4GBit FC infrastructuur. Deze zijn over twee maanden operationeel.

Praktijkgerichte aanpak

Storage-technologie blijft volop in ontwikkeling en ISIT acht het van groot belang dat klanten volledig op de hoogte zijn van de nieuwste mogelijkheden. ISIT heeft zichzelf tot doel gesteld dat elke klant een voorgestelde storage-oplossing werkend moet kunnen aanschouwen voordat hij tot aanschaf overgaat.
Jerry Rozeman, Manager Consultancy van ISIT, benadrukt het belang van het nieuwe democentrum: “We zijn nu nog beter in staat onze klanten elke state of the art storage-oplossing bij ons in huis te demonstreren. Klanten zien dit als een belangrijke meerwaarde. Bovendien is onze praktijkgerichte aanpak belangrijk in het besluitvormingsproces van veel bedrijven die aanschaf van een storage-oplossing overwegen.”

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructure

    Yielder bouwt aan de volgende fase: pe...

    Yielder ondersteunt organisaties over de volle breedte van hun digitale omgeving. Van werkplek en connectiviteit tot cloud en security. De organisatie heeft een vijftiental regionale specialisten samen in één groep...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    De overstap
    Storage

    Soevereiniteit: gemak wint nog vaak van principes

    Storage

    Kort: 6 miljoen voor Innoseis, ACM verbiedt overname delen Delta-netwerk door Glaspoort (en meer)

    Storage

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Storage

    EuroNAS als alternatief voor VMware

    Storage

    Airbus maant: 6.000 A320’s direct aan de grond wegens kritieke softwarefout

    cloud zonder geheugen
    Storage

    In de cloud zonder geheugen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs