Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

VME/VXS processorkaart maakt gebruik van Intel Core Duo processor en mogelijkheden VITA 41.3 implementatie

05 juli 2006 - 12:09ActueelWerkplek & Beheer

Concurrent Technologies breidt het reeds brede aanbod op Intel Pentium gebaseerde processorkaarten verder uit met een Intel Core Duo gebaseerde kaart.

Gebruik makend van de Intel L2400 1.66 GHz en Intel T2500 2.0 GHz Core Duo processoren heeft de VX 405/04x familie de beschikking over Intel’s 945GM Express chipset in combinatie met de Intel ICH7-M controller. Deze combinatie verzorgt de ondersteuning van o.a.: maximaal 4 GByte DDR2 RAM, twee RS232/422/485 poorten en vier USB2.0 poorten, twee Gigabit ethernet poorten en zowel een dubbele EIDE ATA100 als een SATA150 disk interface. Tevens is voorzien in audio I/O en een PMC slot. De VITA 41.3 interface (via P0) biedt een dubbele 1000Mbps baseband IEEE 802.3 seriele link via een VXS backplane fabric.

Bijna vanzelfsprekend zijn printer, toetsenbord en muis interfaces, floppy disk interface, PC real-time clock en watchdog timer standaard aanwezig.

De VX 405/04x wordt ondersteunt door o.a. de volgende besturingssystemen: VxWorks, Linux, Windows 2000, Windows®XP Embedded, Windows XP en QNX. LAN boot firmware is standaard in de BIOS aanwezig.

Voor extreme omstandigheden is het board ook leverbaar voor een operationeel temperatuurbereik van -40°C tot +55°C of van -25°C tot +70°C.

Concurrent Technologies (www.cct.co.uk) is sinds 1985 toonaangevend op het gebied van ontwikkeling en fabricage van innovatieve en hoogwaardige single board computers gebaseerd op VME, CompactPCI en PMC busstandaarden en op Intel® Pentium® en Motorola® PowerPC® procesarchitecturen.

Amplicon Benelux levert CPU en I/O kaarten voor VME en CompactPCI, industriële en embedded PC systemen, data acquisitie kaarten voor ISA, PCI en PXI, industriële monitoren en producten voor industriële datacommunicatie en -netwerken.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Werkplek & Beheer

    Microsoft jaagt prijzen M365-abonnementen tot 33 procent omhoog

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Evides selecteert Digital Survival Company en KPMG in zee met Databricks (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Lenovo start refurbish-dienst voor bedrijven

    Werkplek & Beheer

    Belastingdienst zet door met Microsoft365: ‘geen Europees alternatief beschikbaar’

    Cloud & Infrastructuur

    Bird begint prijzenslag tegen CM.com

    Cloud & Infrastructuur

    Private 5G groeit uit tot ruggengraat van industriële digitalisering

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs