Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Telindus breidt uit in Noord-Europa

06 juli 2006 - 11:42ActueelGovernance & PrivacyTelindus

Telindus Group, Europees specialist in ICT-oplossingen en -diensten, heeft alle aandelen verworven van de Zweedse IT-specialist InfraSystems Solutions Sverige AB. InfraSystems startte met activiteiten in de ICT-sector in 1994 in Stockholm, waarna het in 2003, na de fusie met Iftech Network AB, uitbreidde richting Göteborg.

Het bedrijf is een gespecialiseerde leverancier van geïntegreerde IT- en telefoniediensten en -technologieën. InfraSystems beschikt over verschillende certificeringen van leveranciers zoals Cisco, 3Com, Citrix, Ericsson, HP en Microsoft. De portefeuille van oplossingen wordt aangevuld met beheersdiensten en een innovatief ‘pay per function’- aanbod. Met een team van 72 personen behaalde het bedrijf in 2005 een omzet van EUR 15 miljoen met een positieve ebitda-marge van 6,3%

Ronny Mannehed, Managing Director van InfraSystems: “Samenwerken met Telindus voegt een nieuwe, uitdagende dimensie toe aan ons bedrijf. Wij zullen kunnen bouwen op de stevige kennisbasis en klantenportfolio van een bedrijf dat meer dan 35 jaar ervaring heeft in de ICT-markt. We worden daarbij ook nog eens onderdeel van de solide Belgacom Group waarmee we dezelfde visie delen om een kampioen te worden in het Europese IT-landschap.”

Telindus is via lokale partners al actief in Zweden, met dienstencontracten voor Agfa, Associated Weavers, Interroute en Fujitsu. Met deze nieuwe aanwezigheid kunnen de internationale klanten van Telindus nu voor hun ICT-behoefte beroep doen op een sterk en ervaren team in Zweden. Daarbij verstevigt Telindus haar competenties op het vlak van unified communication, één van de belangrijkste industrietrends voor de komende jaren.

Ronald Everaert, President en CEO van Telindus stelt: “De ICT-markten kennen een regionaliserende trend. Scandinavië is een uitdagende markt en is innoverend op het vlak van spraak- en mobiliteitstechnologieën. Deze overname geeft ons groeipotentieel en de mogelijkheid onze geografische aanwezigheid uit te breiden. Met InfraSystems hebben we een unieke partner gevonden, met een sterk en ervaren team op het vlak van telefonie, applicaties en unified communication. Ik ben blij dit team in onze groep te mogen verwelkomen.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Kort: Wagenaar wint Microsoft Power Women Award, Deense investeerder neemt Aimms over (en meer)

    AchtergrondSoftware & Development

    License to bill

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse bedrijven nog niet kansloos om EU-gelden cloud en ai  

    ActueelGovernance & Privacy

    Websites lappen Europese Toegankelijkheidswet aan hun laars

    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: AIV waarschuwt Nederland, Centric verwerft meerderheidsbelang in Twelve (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs