Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Omzetgroei VMware bereikt recordhoogte

18 juli 2006 - 09:40ActueelCloud & InfrastructuurVMware

VMware, onafhankelijk onderdeel van EMC met een eigen verkoop-, marketing- en R&D-afdeling, heeft in het tweede kwartaal van het fiscale jaar een omzetgroei behaald van 73 procent (totale omzet 157 miljoen dollar) ten opzichte van vorig jaar. Dit vormt het hoogste groeipercentage in de afgelopen vijf kwartalen. De teller voor de omzet over de afgelopen twaalf maanden staat nu op 630 miljoen dollar.

De zeer goede groeicijfers van VMware tonen dat klanten in steeds grotere mate VMware Infrastructure inzetten en er hun infrastructuur op standaardiseren. Daarnaast groeit de omzet uit de virtual appliances en de enterprise desktop. VMware Infrastructure 3, die afgelopen maand beschikbaar kwam, herbergt een aantal belangrijke nieuwe functies voor het hypervisor platform en bevat een scala aan nieuwe diensten, waaronder distributed resource management, high availability en online ‘agent-less’ backup.

VMware heeft het afgelopen kwartaal ook de Virtual Desktop Infrastructure Alliance gelanceerd. Dit samenwerkingsverband met meer dan twintig hardware vendors, softwareleveranciers en dienstverlenende organisaties is gericht op het leveren van hosted en mobiele enterprise desktop-oplossingen.
Met het gratis beschikbaar stellen van het virtual machine disk format (VMDK) heeft VMware ook de afgelopen drie maanden haar focus op industriestandaarden onderstreept.

Het persbericht met de volledige resultaten van EMC in het tweede kwartaal van fiscaal jaar 2006 is te vinden op: http://www.emc.com/news/emc_releases/showRelease.jsp?id=4504&l=en&c=US.
De omzet van VMware in het eerste kwartaal van 2006 was 131 miljoen dollar, de omzet in het fiscale jaar 2005 bedroeg 387 miljoen dollar, die van 2004 was 218 miljoen dollar en de omzet van 2003 tenslotte lag net onder de 100 miljoen dollar.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Mobile apps krijgen geen tweede kans:...

    In de wereld van mobile apps bestaat er nauwelijks een tweede kans. Binnen enkele seconden kan een gebruiker al besluiten een app te verwijderen wanneer deze niet goed presteert. De...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kabinet investeert 142 miljoen in versnelling Nederlandse 6G‑technologie

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Ziekenhuizen ruziën met Chipsoft, Acer presenteert jubileumlaptops (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Besi houdt Amerikaanse kopers voorlopig op afstand

    Cloud & Infrastructuur

    Sharp komt met nieuwe luchthavendisplays  

    Governance & Privacy

    Hoe realiseer ik een soevereine informatiehuishouding?

    Innovatie & Transformatie

    Australische DroneShield meldt zich in de Benelux

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs