Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

NetApp integreert VTL met back-upapplicaties

20 juli 2006 - 08:193 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurNetwork Appliance

Network Appliance (NASDAQ: NTAP) werkt samen met aanbieders van back-upapplicaties om die oplossingen te integreren met NetApp NearStore VTL Shadow Tape-technologie. Daarmee heeft NetApp een primeur in de industrie. De integratie versnelt en stroomlijnt data-recovery in organisaties en is volledig geïntegreerd met de huidige catalog voor back-upapplicaties en tape-policies. Zo biedt NetApp klanten eenvoudige en gemakkelijk te beheren mogelijkheden voor back-up, recovery en bescherming van gegevens.

NetApp NearStore Shadow Tape zal integreren met Veritas NetBackup, de back-upoplossing van Symantec. Ook zal de technologie samenwerken met back-uptechnologie van BakBone, CommVault en Syncsort.

“NetApp en Symantec bieden beide innovatieve en flexibele oplossingen voor de bescherming van data die voldoen aan de behoeften van klanten”, zegt Matt Kixmoeller, senior director product management van de NetBackup-productlijn bij Symantec. “De nieuwe Shadow Tape-mogelijkheid biedt onze klanten meerwaarde doordat we nu automatisch opgeslagen gegevens kunnen terugvinden op een disk.”

Gebruikers van enterprise storage zien integratie met back-upsoftware als de belangrijkste functionaliteit van een VTL, zo bleek onlangs uit het Storage Wave 7-onderzoek van TheInfoPro (www.theinfopro.net). Integratie van back-upapplicaties met een VTL van NetApp en zijn partners automatiseert het recovery-proces, dat nu nog handmatig is. Zo is het voor gebruikers mogelijk om opgeslagen data snel terug te halen van een disk als de gegevens al op een tape staan die naar een andere locatie is overgebracht. Doordat NetApp een open samenwerking opzet met leveranciers van back-upapplicaties hoeven klanten hun bestaande back-upprocessen niet te veranderen om de voordelen van disk-to-disk back-uptechnologie te ervaren. Daarmee wordt het veel gemakkelijker voor klanten om D2D back-uptechnologie te gebruiken in hun back-upomgeving.

“We bouwen voort op onze traditie van openheid en samenwerkingen die we met partners hebben opgebouwd. We bieden klanten flexibiliteit door iedere back-upapplicatie te ondersteunen”, zegt Patrick Rogers, vice president of Products and Alliances Marketing bij Network Appliance. “NetApp blijft waarde toevoegen aan het NearStore VTL-platform om de waarde van back-up en recovery voor traditionele tape-omgevingen te verbeteren. Als de integratie af is, heeft de klant voordeel van eenvoudiger management, snellere toegang tot back-updata en verbeterde serviceniveau’s voor IT-gebruikers.”

Over NetApp Shadow Tape-technologie op NearStore VTL

NetApp NearStore VTL is een dedicated, enterprise-klasse storage-appliance die fysieke tape-archieven emuleert, grote hoeveelheden data op disk opslaat en automatisch gegevens kopieert naar fysieke tapes. NearStore VTL is een disk-to-disk back-upoplossing voor alle open systems enterprise primary-storage, waaronder omgevingen en EMC, Hitachi en IBM.

NetApp Shadow Tape-technologie op NearStore VTL maakt automatisch een kopie van back-ups op disk, zodat het mogelijk is om data die gekopieerd is naar tape snel terug te halen. De technologie integreert naadloos met het beheerframework van geïntegreerde back-upappliacaties. Shadow Tape vergroot de waarde van disk-to-disk back-up door het verbeteren van serviceniveau’s voor recovery en het teruggaan van beheerkosten. Shadow Tape-technologie is direct beschikbaar voor de NearStore VTL 600 en VTL 1200. Voor meer informatie over NearStore VTL bezoekt u www.netapp.com/products/nearstore-vtl.html.

Technische informatie

Technische informatie is online beschikbaar voor dit product en andere producten van NetApp. Om technische updates en exclusieve informatie te ontvangen, registreert u voor NetApp Tech OnTap via www.netapp-web.com/ontap/registration.aspx?ecode=20050917002232613&dcode=10055.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder

    Partnerartikel
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder De hybride cloud is de belofte van dit moment. Organisaties zien een model voor zich...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Michael Teichmann
    AchtergrondCarrière

    Topmanager onderschat digitale dreiging schromelijk

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    ActueelCloud & Infrastructuur

    SAP investeert miljarden in digitale soevereiniteit EU

    OpinieSecurity & Awareness

    Cloudsecurity als fundament voor groei

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Eurofiber en Bright Access versterken glasvezelnetwerk op bedrijventerreinen

    Krimp groei
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Fintech snel minder populair, Centric neemt Groupcard niet over (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs