Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

SonicWALL linkt met RSA Security voor betere beveiliging MKB-markt

16 augustus 2006 - 08:02ActueelSecurity & AwarenessRSASonicWall

SonicWALL heeft een RSA SecurID® Ready Certification behaald voor zijn bekroonde en toonaangevende reeks van Unified Threat Management (UTM) firewall appliances. Voortaan maakt SonicWALL deel uit van het RSA Secured® Partner Program. Beide bedrijven stemmen hun productportfolio verder op elkaar af en brengen deze oplossingen op de markt.

De technologische samenwerking tussen beide partijen steunt op de tweevoudige authenticatietechnologie van RSA Security en de krachtige, eenvoudige en flexibele beveiligingsplatformen van SonicWALL. Gezamenlijke klanten profiteren zo van een betere beveiliging en kanaalpartners, die oplossingen van beide bedrijven verkopen, zien het aanbod verder uitbreiden.

RSA Security is marktleider op het vlak van tweevoudige authenticatie-technologie en telt ongeveer 20.000 klanten (90% van de bedrijven op de Fortune 100-lijst werkt met RSA Security). SonicWALL is de grootste leverancier van UTM-firewalls ter wereld volgens IDC's Worldwide Tracker Report Q3 van december 2005.

"Met deze samenwerking kunnen we authenticatie op een hoger niveau tillen bij honderdduizenden kleine en middelgrote bedrijven die reeds de SonicWALL beveiligingsoplossingen gebruiken", aldus Matthew Medeiros, voorzitter en CEO van SonicWALL. "MKB-klanten hebben voor al hun activiteiten veilige toegang op afstand nodig. Toch hebben ze dezelfde behoefte aan beveiliging als grote ondernemingen. Onze “RSA Secured”-certificatie en de samenwerking met RSA Security bewijzen dat we zowel kleine als grote bedrijven de meest doeltreffende beveiliging willen bieden."

Marcel Schutte, directeur van Schutte Systems, een SonicWALL Gold Medallion Partner, zei het volgende: “Met het toenemend aantal bedreigingen zoals password sniffers, key-loggers en phishing scams, hebben ook MKB’s nood aan tweevoudige authenticatie. De combinatie van SonicWALL UTM-firewalls met RSA SecurID-oplossingen is betaalbaar en biedt verregaande en dynamische beveiliging, ook aan klanten met maar tien geauthenticeerde gebruikers.”

"De toetreding van SonicWALL bevestigt nog maar eens het succes van het RSA Secured Partner Program", zei Stuart Cohen, director of partner development bij RSA Security. "Bedrijven stellen alles in het werk om veilige toegang te hebben tot cruciale informatie en applicaties. De samenwerking tussen SonicWALL en RSA Security is in dat opzicht van onschatbare waarde voor de eindgebruiker."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging van AI in de praktijk

    AI is hot, maar de praktijk binnen grote organisaties blijkt weerbarstig. Stop met brandjes blussen; zo schaal en beveilig je met succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ai
    ActueelData & AI

    Kort: Adviesraad voor NDS, contractbreuk VMware, ook Cloudflare gehackt (en meer)

    ActueelSecurity & Awareness

    Cybercriminelen profiteren van verwaarloosde domeinnamen

    veilig security
    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: Liever veilig dan goedkoop, Trump boos op Big Tech, onkraakbare quantumversleuteling (en meer)

    Surveillance
    ActueelSecurity & Awareness

    Defensie bevestigt gebruik van omstreden Palantir-software na jarenlange geheimhouding

    poort poortwachter persoonsgegevens
    AchtergrondSecurity & Awareness

    Bevolkingsonderzoek Nederland: ‘Persoonsgegevens gedeeld volgens wetten en richtlijnen’

    OpinieSecurity & Awareness

    Honderd procent veilig kan niet, honderd procent weerbaar wel

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs