Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Microsoft lanceert vier-in-één muis

21 september 2006 - 11:433 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyMicrosoft

Altijd rennen van de ene naar de andere meeting of presentatie? Genoeg van alle gadgets die je daarvoor moet meeslepen (en waar je aan moet denken)? Probleem opgelost met Microsofts nieuwe Wireless Notebook Presenter Mouse 8000, ‘s werelds eerste vier-in-één notebookmuis. Het hebbeding herbergt een presenter, een laser aanwijzer met digitale inkt, een afstandsbediening voor media en een 2.4 GHz Bluetooth laser notebookmuis in één stijlvolle behuizing. Of je nu door de slides van je presentatie wilt klikken, een sleutelwoord wilt highlighten met de laser aanwijzer, wilt springen naar de volgende CD-track of scrollen door documenten op je laptop, deze muis is het enige dat je nodig hebt om dat alles te doen.

Mensen werken vandaag de dag meer onderweg dan ooit. Dat resulteert in een groeiende verkoop van notebooks en notebook accessoires. Met de multifunctionele Wireless Notebook Presenter Mouse 8000 hoef je je alvast geen zorgen meer te maken over al dat geklungel met verschillende apparaatjes: het hebbeding helpt je van creatie tot presentatie. Met een klik op de knop wissel je van functie en in een handomdraai tover je het accessoire om van muis naar presententatietool. Op de onderkant zitten alle nodige knoppen (voorwaarts, terug en volledig scherm) om in een presentatie te navigeren, plus een laser aanwijzer om een belangrijke term, cijfer of tabel aan te duiden. Het is een koud kunstje om bijvoorbeeld eerst samen met het salesteam de kwartaalresultaten in een document door te nemen en vervolgens de commentator in je los te laten en met de digitale inkt op het scherm te tekenen.

Klaar voor wat ontspanning of moet je multimedia content bekijken op het werk? Een aparte afstandsbediening heb je daarvoor niet meer nodig. Het presentatiepad van de Wireless Notebook Presenter Mouse 8000 functioneert eveneens als media controlepad en je kunt dus eenvoudig afspelen, pauzeren, van track wisselen, het volume aanpassen of een DVD bekijken. De Wireless Notebook Presenter Mouse 8000 is compatibel met RealPlayer, iTunes en Windows Media® Player.

“We zijn er trots op dat we slimme producten maken met een stijlvol design en toonaangevende features”, zegt Matt Barlow, marketing director en development partner bij Microsoft Hardware. “Deze presenter muis is een excellent voorbeeld van hoe we een antwoord bieden op de verschillende manieren waarop mensen hun PC gebruiken. We vereenvoudigen de digitale puzzel van randapparatuur met één slim apparaat waarmee je over verschillende zaken tegelijk controle uitoefent.”

De Wireless Notebook Presenter Mouse 8000 is ook een highend notebookmuis met superieure draadloze prestaties, een indicator voor de batterij en een aan/uit switch om de batterij te sparen. De 2.4 GHz Bluetooth-technologie staat garant voor de ultieme draadloze ervaring, met wel tien meter bereik en een verbeterde beveiliging. De muis maakt gebruik van de First Connect-technologie: er is dus geen voorinstallatie nodig en werkt out-of-the-box. De transeiver zorgt dat verbinden met andere Bluetooth-apparaten geen probleem is. En dankzij de intelligente technologie ondervindt de muis geen storing van andere apparaten.

De Wireless Notebook Presenter Mouse 8000 pakt uit met tal van Microsoft tools voor meer comfort en betere prestaties, waaronder de High Definition Laser-technologie, een ergonomisch design, een kantelwiel en een vergrootglas. Nieuwe features zijn onder meer de Instant Viewer waarmee je met één druk op de knop alle openstaande vensters kunt zien en snel kunt wisselen tussen verschillende applicaties. De muis wordt daarnaast geleverd met een handig beschermdoosje zodat je hem ook on the road kunt koesteren.

Prijs en beschikbaarheid
Microsoft Wireless Notebook Presenter Mouse 8000: € 89,95, oktober 2006

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    GPUGate cyberaanval
    ActueelGovernance & Privacy

    Chatcontrol EU voorlopig ‘on hold’

    soevereine cloud
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Hoe soeverein moet de NDS zijn?

    ActueelData & AI

    Surf: gebruik Copilot kan, maar wees voorzichtig

    ActueelOverheid

    Grote kwetsbaarheid Rijk bij uitval ict-dienstverlening

    Ransomware data opslag
    AchtergrondSecurity & Awareness

    Ransomware in de zorg, hoe gaat Eurofins om met Nederlandse data?

    Jacob Spoelstra blazen vermoeiend
    ChannelGovernance & Privacy

    Spoelstra Spreekt: Even niet

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs