Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Twisted Pair Solutions sluit OEM-partnership met BT

18 oktober 2006 - 12:533 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurBTTPS

Twisted Pair Solutions, leverancier van communicatiesoftware op basis van IP, heeft een OEM-overeenkomst gesloten met British Telecommunications (BT). De samenwerking voorziet erin dat BT de WAVE-software van Twisted Pair als embedded applicatie meelevert in de ITS-oplossing van BT Trading Systems.

Met de ITS Communicator powered by WAVE biedt BT aan financiële dienstverleners een virtueel platform voor trading, dat niet alleen effectiever is, maar ook de bedrijfscontinuïteit verhoogt.
De uitdaging voor financiële dienstverleners is een communicatieoplossing te vinden, die makkelijk is uit te breiden naar verschillende locaties, maar tegelijkertijd voldoet aan strenge eisen op het gebied van monitoring en rapportering. Met WAVE kunnen klanten van BT er zeker van zijn dat ze beschikken over een robuuste en flexibele oplossing die tevens real-time weergeeft wie gebruikmaakt van het systeem. WAVE verbindt mensen, ongeacht het communicatiesysteem of device dat ze gebruiken: van telefoon en GSM tot en met pc’s, radio’s en portofoons, ongeacht de gebruikte frequentie. Het veilige, op VoIP gebaseerde WAVE-systeem is makkelijk uit te breiden en verbindt mensen overal met elkaar, binnen dezelfde kamer maar ook tussen verschillende continenten.

BT maakte voor de verdere ontwikkeling van de ITS Communicator gebruik van de WAVE Software Development Kit. Met ITS Communicator powered by WAVE [cursief?] beschikken beurshandelaren met uiteenlopende communicatiesystemen en devices nu over een oproep- en intercomfunctie. Gebruikers hebben zo altijd een veilige en betrouwbare communicatieoplossing vanaf de handelsvloer, vanuit het eigen kantoor of onderweg. De ITS Communicator powered by WAVE  verbindt frontoffice- en backofficegebruikers, vestigingen en mobiele werkers via elk gewenst apparaat en vanuit elk punt in het netwerk.

Neil Isaacson, hoofd Productmanagement bij BT Trading Systems, zegt: “De samenwerking met Twisted Pair Solutions is een logisch gevolg van onze strategie en onze visie op virtuele handelsorganisaties. WAVE is betrouwbaar, veilig, schaalbaar en komt volledig tegemoet aan onze strenge kwaliteitseisen. Een handelaar die onze ITS Anywhere-oplossing gebruikt, kan nu alle communicatie en mededelingen volgen en weet zo altijd perfect wat het sentiment in de markt is, ook als hij niet op de handelsvloer is.”

“Bedrijfskritische oproepnetwerken ondersteunen duizenden gebruikers overal in de wereld”, zegt Shaun Botha, CEO van Twisted Pair Solutions. “Wij stellen onze OEM-partners in staat om – via open standaarden, software en een IP-netwerk – de total cost of ownership van communicatie voor de klant verder te verlagen en het maximale rendement uit hun eigen oplossingen te halen. Financiële dienstverlening is een belangrijke markt voor ons en de samenwerking met BT onderstreept de waarde van onze technologie en onze marktbenadering.”

Meer over

NetwerkbeheerTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    Filter
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Ddos-aanvallen (en waarom L3-filtering niet optioneel is)

    Handen, samenwerken, fusie
    ActueelOverheid

    Meer regie en samenwerking bij digitalisering overheid

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    ActueelCloud & Infrastructuur

    HPE-Juniper vormt blok tegen Cisco

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs