Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

NetApp breidt portfolio voor datacenter uit

06 november 2006 - 16:19ActueelCloud & InfrastructuurNetwork Appliance

Network Appliance, Inc. (NASDAQ: NTAP) breidt zijn portfolio voor het datacenter verder uit met nieuwe producten en diensten in het midrange-segment. Nieuw zijn de FAS3070- en V3070-serie, meer mogelijkheden voor FC SAN, uitgebreide aanpassingen in de NetApp® Manageability Software-familie en verbeterde diensten.

Alle oplossingen en services helpen klanten die high-performance SAN-oplossingen en verbeterde uptime van applicaties nodig hebben om te voldoen aan de hoge eisen van de organisatie. Daarmee legt NetApp de lat voor de markt nog wat hoger dan een aantal maanden geleden, toen het de high-end FAS6000-serie en bijbehorende software en diensten aankondigde.

Meer informatie over de nieuwe producten en diensten van NetApp voor het datacenter is te vinden via www.netapp.com/go/datacenterproven/pr/.

“Deze aanvullingen op ons portfolio onderstrepen het feit dat we veelomvattende oplossingen bieden voor het datacenter”, zegt Aad Dekkers, Senior Manager Product Marketing bij NetApp. “NetApp heeft de beste prestaties voor midrange SAN en biedt daarbij de meeste mogelijkheden om de storage-omgeving aan te passen aan veranderende business. Daarnaast zorgen we voor de beste beschikbaarheid van applicatiedata en de hoogste productiviteitsniveaus voor IT-beheerders en de infrastructuur. Dankzij onze aandacht voor innovatie kunnen we dit alles bieden tegen een aantrekkelijke prijs. EMC en HP moeten zich zorgen maken.”

“Ik ben erg onder de indruk van de manier waarop NetApp onze database en applicaties runt”, zegt Michael Israel, senior vice president of Information Services bij Six Flags, het grootste pretparkbedrijf ter wereld. “We hebben nog nooit betere uptime en hogere prestaties gezien dan die van onze NetApp-systemen, en dat met minder investeringen in kapitaal, training en service. NetApp begrijpt het concept ‘enterprise’ echt.”

“Midrange storage is het snelst groeiende segment in de storage-markt in West-Europa. Zelfs voor datacenters zijn midrange-producten aantrekkelijk”, zegt Claus Egge, Program Director, European Storage, IDC. “NetApp blijft met de prestatieverbeteringen van de FAS3000-serie innovatief in het midrange-segment. Volgens ons onderzoek groeide de FAS3000-serie in Europa in het eerste halfjaar van 2006 met dubbele cijfers ten opzichte van dezelfde periode in 2005. Met producten in IDC’s price band 4, vanaf 15.000 dollar, is het NetApp-portfolio goed gepositioneerd voor midrange-IT-afdelingen en grotere datacenters.”

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Fokken met data

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Introductie van sase in het netwerk: eenvoudiger beheer en lagere kosten

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Inzicht in kwetsbaarheden aanvalsoppervlak gaat voor budget

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Eigen datacenter, colocatie of cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs