Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

NetApp breidt portfolio voor datacenter uit

06 november 2006 - 16:19ActueelCloud & InfrastructuurNetwork Appliance

Network Appliance, Inc. (NASDAQ: NTAP) breidt zijn portfolio voor het datacenter verder uit met nieuwe producten en diensten in het midrange-segment. Nieuw zijn de FAS3070- en V3070-serie, meer mogelijkheden voor FC SAN, uitgebreide aanpassingen in de NetApp® Manageability Software-familie en verbeterde diensten.

Alle oplossingen en services helpen klanten die high-performance SAN-oplossingen en verbeterde uptime van applicaties nodig hebben om te voldoen aan de hoge eisen van de organisatie. Daarmee legt NetApp de lat voor de markt nog wat hoger dan een aantal maanden geleden, toen het de high-end FAS6000-serie en bijbehorende software en diensten aankondigde.

Meer informatie over de nieuwe producten en diensten van NetApp voor het datacenter is te vinden via www.netapp.com/go/datacenterproven/pr/.

“Deze aanvullingen op ons portfolio onderstrepen het feit dat we veelomvattende oplossingen bieden voor het datacenter”, zegt Aad Dekkers, Senior Manager Product Marketing bij NetApp. “NetApp heeft de beste prestaties voor midrange SAN en biedt daarbij de meeste mogelijkheden om de storage-omgeving aan te passen aan veranderende business. Daarnaast zorgen we voor de beste beschikbaarheid van applicatiedata en de hoogste productiviteitsniveaus voor IT-beheerders en de infrastructuur. Dankzij onze aandacht voor innovatie kunnen we dit alles bieden tegen een aantrekkelijke prijs. EMC en HP moeten zich zorgen maken.”

“Ik ben erg onder de indruk van de manier waarop NetApp onze database en applicaties runt”, zegt Michael Israel, senior vice president of Information Services bij Six Flags, het grootste pretparkbedrijf ter wereld. “We hebben nog nooit betere uptime en hogere prestaties gezien dan die van onze NetApp-systemen, en dat met minder investeringen in kapitaal, training en service. NetApp begrijpt het concept ‘enterprise’ echt.”

“Midrange storage is het snelst groeiende segment in de storage-markt in West-Europa. Zelfs voor datacenters zijn midrange-producten aantrekkelijk”, zegt Claus Egge, Program Director, European Storage, IDC. “NetApp blijft met de prestatieverbeteringen van de FAS3000-serie innovatief in het midrange-segment. Volgens ons onderzoek groeide de FAS3000-serie in Europa in het eerste halfjaar van 2006 met dubbele cijfers ten opzichte van dezelfde periode in 2005. Met producten in IDC’s price band 4, vanaf 15.000 dollar, is het NetApp-portfolio goed gepositioneerd voor midrange-IT-afdelingen en grotere datacenters.”

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Schaduw-ai en het risico voor organisaties

    Data & AI

    Kort: OpenAI en AWS sluiten miljardendeal, Microsoft zet ai-hub op in VAE (en meer)

    Software & Development

    Vibe coding en het lot van de developer

    Cloud & Infrastructuur

    Eurofiber en Open Dutch Fiber slaan handen verder ineen

    EU digitale
    Cloud & Infrastructuur

    Nederland in Europees consortium voor digitale gemeenschapsgoederen

    Software & Development

    Verkeerde configuratie bij Azure leidt tot veel storingen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs