Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Ericsson introduceert nieuwe versie MX-ONE IP-PBX voor efficiëntere communicatie binnen bedrijven

16 november 2006 - 14:02ActueelCloud & InfrastructuurEricsson

Ericsson (Nasdaq: ERIC) introduceert de nieuwe MX-ONE versie 3 met nieuwe mobiele functionaliteiten voor een efficiëntere bedrijfscommunicatie en een verlaging van de TCO (Total Cost of Ownership). MX-ONE beheert naadloos stem- en data-applicaties en combineert mobiele en vaste functionaliteiten over private en publieke netwerken.

Met de oplossing kunnen bedrijven in hun eigen tempo veilig overstappen naar een IP-netwerk. De uitgebreide systeemcapaciteit van maximaal 50.000 eindgebruikers, het gestandaardiseerde beheer en de webgebaseerde tools van de MX-ONE IP-PBX zorgen voor een efficiëntere bedrijfscommunicatie.

Verder ondersteunt de oplossing SIP (Session Initiation Protocol) voor IP-telefonie in zowel terminals als trunking voor netwerksystemen. Samen met SIP zorgt de integratie met de Microsoft Live Communication Server ervoor dat gebruikers van MS Office contactpersonen rechtstreeks kunnen aanklikken en bellen vanuit elk MS Office-document of -applicatie. Dit is een belangrijke stap richting unified communications. Met MX-ONE kunnen bedrijven vanaf nu berichten- en multimediadiensten integreren met hoogwaardige spraakdiensten en is draadloze WiFi-telefonie mogelijk.
De netwerkoperator kan met versie 3 van MX-ONE achterhalen vanaf welke IP-telefoon een noodoproep afkomstig is. Ook is de beveiliging op alle vlakken van het toegangsbeheer verbeterd en media-encryptie toegevoegd. Bedrijven kunnen MX-ONE implementeren als een volledig nieuwe IP-oplossing voor telefonie, als een hybride modulaire oplossing of als een migratie van MD110-installaties.

Versterkt aanbod
Door de recente acquisitie van Netwise zijn nieuwe bedrijfsapplicaties zoals contact- en aanwezigheidsbeheer en geconvergeerde bedrijfsdiensten sterk verbeterd. Samen met andere Ericsson-producten zoals WLAN-basisstations en – applicaties, is Ericsson in staat bedrijven een volledige oplossing te bieden die aan hun specifieke eisen voldoet. De Ericsson Corporate Telephony client voor mobiele smartphones P990 en M600 is een verbetering van MX-ONE Mobile Extension waardoor de integratie van mobiele gebruikers met bedrijfsdatabases en ondersteunende functies mogelijk wordt.

Gunilla Fransson, Vice President Product Management en Development Enterprise bij Ericsson: “Via MX-ONE wordt geïntegreerde IP-communicatie en mobiliteit toegankelijk voor alle professionele gebruikers. Ongeacht de toekomstplannen van een bedrijf en ongeacht de huidige status, garanderen we bedrijven die kiezen voor MX-ONE een veilige investering wanneer ze hun netwerken migreren naar SIP-gebaseerde IP-communicatie.”

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Fokken met data

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Introductie van sase in het netwerk: eenvoudiger beheer en lagere kosten

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Inzicht in kwetsbaarheden aanvalsoppervlak gaat voor budget

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Eigen datacenter, colocatie of cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs