Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

ECS en Stonesoft werken samen in Europa

11 december 2006 - 15:083 minuten leestijdActueelSecurity & AwarenessECS

tonesoft, leverancier van oplossingen voor netwerkbeveiliging en Business Continuity, kondigt de samenwerking aan met het ECS-concern.

ECS ondersteunt ondernemingen bij de optimalisatie, de beveiliging en het dynamischer maken van hun investeringen in informatica. Het concern is actief in alle vitale onderdelen van de informaticastructuur en biedt multi-platformexpertise, geheel onafhankelijk van constructeurs en software bedrijven en op maat gesneden oplossingen met een grote meerwaarde die de bedrijfsbehoeften volledig dekken. Het richt zich daarmee op een breed scala aan ondernemingen, van MKB tot grote multinationals in elke sector.

Bij ECS was er behoefte aan uitbreiding van het aanbod voor grote accounts, met een beveiligingsoplossing die moest voldoen aan gedetailleerde specificaties: het product moest Europees zijn, kunnen migreren naar AS400 en ZOS en functioneel zijn bij clustering en de verdeling van netwerkbelasting.

ECS koos voor Stonesoft omdat dit bedrijf als enige in de markt voor firewallproducten, volledige en doelmatige functionaliteit biedt voor loadbalancing en clustering. Daarnaast biedt Stonesoft innovatieve functies, zoals een VPN met multilinkverbindingen, Quality of Service, een centraal beheerplatform en unieke prestaties. De optelsom van deze elementen heeft ECS gesterkt in de keuze voor StoneGate, de vlaggenschipoplossing van Stonesoft.

ECS en Stonesoft hebben een CGSI-contract opgesteld (Certified Global System Intragrator) voor heel Europa en met name de volgende landen: Duitsland, Benelux, Spanje, Frankrijk, Groot-Brittannië, Ierland en Italië. Een dergelijk contract op Europese schaal is mogelijk omdat Stonesoft in staat is informatie uniform te centraliseren vanaf één punt. Met name bij grote accounts met verschillende dochterondernemingen is dit een vereiste.

Als Frans en Europees marktleider in de sector engineering van huurprojecten en management van computerinfrastructuren (65 vestigingen in 12 Europese landen), beschikt ECS dankzij dit soort contracten over uitgebreide vakkennis op het gebied van beheerde diensten. ECS kan zijn klanten zo een compleet dienstenpakket bieden, mede dankzij MSSP-contracten (Management Security Services Provider). Dergelijke organisaties stellen Stonesoft in staat diensten en kwaliteitsproducten aan te bieden aan grote accounts met complexe netwerkomgevingen.

“In deze volwassen markt, waarin de concurrentie groeit en steeds meer softwarebedrijven en constructeurs opereren, is de samenwerking tussen Stonesoft en ECS van essentieel belang. Door de expertise van de technische en ondersteunende teams kunnen we ons beter positioneren als een grote, betrouwbare speler op het gebied van netwerkbeveiliging. Dankzij ECS kunnen we onze producten ook inzetten in uiterst beveiligingsgevoelige sectoren, zoals de financiële wereld en het bankwezen”, aldus Léonard Dahan, algemeen directeur Benelux en Frankrijk van Stonesoft.

“Stonesoft is voor ons een uitgelezen partner. Door de kwaliteit, efficiëntie en prestaties van de producten van Stonesoft, kunnen wij een complete portfolio met oplossingen bieden en volledig voldoen aan alle eisen en wensen voor netwerkomgevingen die hoge beveiligingseisen stellen. Laat ik daaraan toevoegen dat we ook de betrokkenheid en doelmatigheid van de teams van Stonesoft zeer waarderen”, benadrukt Bruno Pochet, manager ontwikkeling infrastructuurprojecten van ECS.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    labhack
    AchtergrondSecurity & Awareness

    De labhack en de schade: wet versus digitale praktijk

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    ActueelCarrière

    Kort: Kabinet steekt 430 miljoen in techindustrie, Defensie werft hackers (en meer)

    AchtergrondCarrière

    ‘Mbo’ers willen de it in, maar stagemuur houdt ze tegen’

    Liveblog Cybersec
    ActueelSecurity & Awareness

    Liveblog Cybersec 2025 – dag 2

    ActueelOverheid

    Kort: Oracle sky high dankzij Stargate, Amsterdamse Dyme naar Risk (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs