Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

HP brengt StorageWorks naar mkb

11 december 2006 - 11:183 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurHP Inc.
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

HP introduceert de eerste systemen voor netwerkopslag, die ontworpen zijn met het oog op eenvoudig gebruik. Deze systemen zijn hierdoor bij uitstek geschikt voor kleine en middelgrote bedrijven die een manier zoeken om hun explosieve datagroei het hoofd te bieden, zonder daarvoor kapitalen uit te hoeven geven.

De nieuwe HP StorageWorks All-in-One Storage Systemen kenmerken zich door eenvoudig opslagbeheer, betrouwbare databescherming en betaalbare data-opslag. Met deze systemen kunnen kleine en middelgrote bedrijven die over geen of beperkte opslagexpertise beschikken, toch al hun belangrijke data opslaan, delen, beheren, back-uppen en beschermen binnen een flexibele netwerkopslagomgeving.

Met de StorageWorks All-in-One Storage Systemen wil HP de perceptie doorbreken dat netwerkopslag uitsluitend is weggelegd voor grote, kapitaalkrachtige ondernemingen met uitgebreide it-afdelingen. Dat die perceptie nog steeds bestaat, wordt aangetoond door recent onderzoek van IDC in de VS, waaruit blijkt dat minder dan 40 procent van het mkb gebruikmaakt van mogelijkheden voor netwerkopslag. Een ander onderzoek van hetzelfde bedrijf naar de markt voor netwerkopslag geeft te zien dat deze markt in 2010 een verwachte omvang zal hebben van 5,7 miljard dollar.

"Met deze systemen zet HP een benchmark neer voor opslagoplossingen voor het mkb", zegt Bob Schultz, senior vice-president en algemeen manager van de StorageWorks Division van HP. "De HP StorageWorks All-in-One Storage Systemen zijn van meet af aan ontworpen om de specifieke problemen van het MKB het hoofd te bieden. Ze bieden alle benodigde functionaliteit, maar zonder de complexiteit van de hedendaagse storageoplossingen."

De HP StorageWorks All-in-One Storage Systemen zijn berekend op alle opslagtaken en worden bediend via een eenvoudig te gebruiken grafische interface. Hierdoor besparen beheerders tijd en hebben ze de volledige controle over hun storageomgeving. De systemen zijn specifiek ontworpen voor het beheren van storage binnen Microsoft-omgevingen en zijn voorzien van 'point-and-click' gereedschappen voor Microsoft Exchange en SQL Server. Hiermee kan een klant in minder dan tien muisklikken gedeelde opslag voor Exchange-mailboxen opzetten.

"HP is een strategische partner met een grondige kennis van Windows en netwerkopslag", zegt Gabriel Broner, algemeen manager Storage van Microsoft. "We zijn dan ook blij dat we samen met HP een doorbraak op het gebied van storageoplossingen kunnen aanbieden. De HP StorageWorks All-in-One Storage Systemen combineren HP's unieke ontwerp met Microsofts Storage Server-software, waardoor een uiterst aantrekkelijk aanbod voor het MKB ontstaat."

De HP StorageWorks All-in-One Storage Systemen zijn voorzien van een complete versie van HP StorageWorks Data Protector Express Software, die alle benodigde functionaliteit biedt voor databack-up en restore van tape, virtuele tape, optische media of externe harde schijven op het netwerk. De HP StorageWorks All-in-One Storage Systemen zijn eveneens uitgerust met Windows Storage Server 2003 R2, waarmee datareplicatie van het ene systeem naar een ander mogelijk wordt. In geval van problemen kunnen klanten hierdoor snel teruggrijpen op een data-restore. De HP StorageWorks All-in-One Storage Systemen zijn per direct beschikbaar en worden primair verkocht via HP's uitgebreide netwerk van meer dan 145.000 resellers wereldwijd. Meer informatie over HP StorageWorks All-in-One Storage Systemen is te vinden op www.hp.com/go/AiOstorage.

Meer over

NetwerkbeheerStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Deel datacenter NorthC in Almere weer aangesloten op netspanning

    Cloud & Infrastructuur

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Data & AI

    AWS en Snowflake verdiepen partnerschap met 6 miljard dollar

    EDIC EU digitaal
    Overheid

    Zo wil de EU los komen van Amerikaanse tech

    Cloud & Infrastructuur

    Nvidia lanceert Windows-pc’s voor ai-agenten

    Innovatie & Transformatie

    TU Delft leert drones navigeren met bijenstrategie Bee-Nav

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs