Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Eerste Service & Maintenance Congres

19 december 2006 - 10:09ActueelWerkplek & Beheer
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Op donderdag 15 februari 2007 organiseert het Mikrocentrum in de Evenementenhal te Gorinchem het eerste Service & Maintenance Congres.

De opvolger van SOS Systems focust op strategische vraagstukken en nieuwe technische oplossingen. Tevens is er een expositie met leveranciers van software en mobiele oplossingen ter ondersteuning van service- en onderhoudsmanagement.

Het eerste thema van het congres focust op de strategische vraagstukken voor service- en onderhoudsbedrijven. De laatste jaren lag de nadruk bij opdrachtgevers op uitbesteden en prestatiecontracten. Wat hebben opdrachtgevers daarvan geleerd? Hoe gaan ze om met verantwoordelijkheden in de keten? Gaan ze meer outsourcen of toch maar weer insourcen? Bedrijven als o.a. Burgers/Ergon, Imtech, Rockwell Automation, Fri-jado Super Service, Fraport, Grasso Novell, MSO doen verslag. Een selectie uit de onderwerpen:
– Van risicomijdend naar risicodragend
– Operational excellence in service en onderhoud
– Waardecreatie door Reliability & Maintenance Engineering
– Best Practices en standaards in Service Management
– Opleiden, motiveren en ontwikkelen van service- en onderhoudsmedewerkers

Het tweede congresthema omvat de technische oplossingen voor service en onderhoud, die klanttevredenheid, meer efficiëntie en kostenreductie kunnen opleveren. Voorbeelden zijn Mobile Asset Management in combinatie met RFID voor uitlezing van apparaat- of installatie-status; selectiecriteria voor mobile service applicaties, ontwikkelingen in de markt en voorbeelden van projectaanpak; M2M-communicatie (Machine to Machine) faciliteert uitlezing op afstand van storingsmeldingen, maar belangrijker is het voorkomen van storingen door continue monitoring. Kennismanagement-applicaties zorgen voor een snellere oplossing van storingen. Een presentatie, tot slot, over ERP bij een service- en onderhoudsorganisatie behandelt de stappen en aandachtspunten bij implementatie.

Expositie
Op de expositie staan leveranciers van automatiseringsoplossingen voor service- en onderhoudsprocessen, en kennisinstellingen en advies- en ingenieursbureaus die service- en onderhoudsbedrijven ondersteunen bij strategiebepaling en optimalisatie. Hoofdsponsor Acto Informatisering, softwareleverancier van service-applicaties, toont oplossingen voor contractmanagement en de communicatie tussen front- en backoffice. Daarmee kan de klant van Acto tegemoet komen aan de wensen van hun klant. Ook andere leveranciers laten oplossingen zien die bijdragen aan meer efficiëntie en lagere kosten.

Doelgroep
Het Service & Maintenance Congres 2007 is bestemd voor iedereen die betrokken is bij performanceverbetering van service- en onderhoudsorganisaties, van directieleden en onderhoudsmanagers tot hoofden installatiebeheer en IT-managers, uit de industrie, advieswereld en non-profit sector. Het congres met expositie (15 februari 2007, 9.00-16.30 uur, Evenementenhal Gorinchem) is gratis toegankelijk.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelSoftware & Development

    Terughoudend beeld halfjaarcijfers SAP, KPN, Randstad, ASM en CM.com

    injectie dollar investering kapitaal
    ActueelWerkplek & Beheer

    Inforcer opent Amsterdams kantoor en haalt 35 miljoen op

    ActueelWerkplek & Beheer

    BBTG neemt OGD ict-diensten over

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Overname E-Storage is voor PQR strategische zet in bescherming klantdata

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    HP en de rode lijn van Fantasia naar The Future of Work

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs