Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

D-Link introduceert firewall voor kleine bedrijven

21 december 2006 - 10:42ActueelSecurity & AwarenessD-Link

D-Link, wereldwijd leverancier van netwerkapparatuur en communicatietechnologie voor particulieren, het mkb en grote bedrijven, introduceert de DFL-210, een krachtige firewall voor kleine ondernemingen.

De DFL-210 vormt een uitstekende aanvulling op de NetDefend firewall-productlijn van D-Link en is ideaal voor bedrijven met 15 tot 20 werknemers. De firewall is geschikt voor VPN en contentfiltering en heeft een WAN-poort, een DMZ-poort, vier LAN-poorten en een firewall-capaciteit van 80Mbps. Het geavanceerde systeem voor inbraakdetectie en -preventie (IDS/IPS) bevat meer dan 3000 signatures voor klanten met een D-Link IPS-licentie.

Het NetDefend-aanbod bestaat uit een reeks krachtige en geavanceerde beveiligingsfuncties voor het detecteren en voorkomen van inbraken (IDS/IPS), traffic shaping, fouttolerantie, contentfiltering, gebruikersverificatie, blokkering van Instant Messaging-berichten en peer-to-peer toepassingen, bescherming tegen DoS (Denial of Service) en veilige VPN-verbindingen. Het productportfolio heeft bovendien een VPNC-certificering om compatibiliteit met andere VPN-oplossingen in de markt te garanderen.

Met een doorvoersnelheid tot 80Mbps en een capaciteit voor maximaal 100IPSec VPN-tunnels, kan de DFL-210 samenwerken met complexe en veeleisende VPN-oplossingen. Een inzichtelijke beheerinterface en encryptie-algoritmes als AES, 3DES en DES maken van de DFL-210 een complete en gebruikersvriendelijke firewall voor kleine bedrijven.

"Niet alleen grote organisaties hebben behoefte aan beveiliging van hun IT-systemen. Ook kleine bedrijven hebben kosteneffectieve en gebruikersvriendelijke oplossingen nodig. Met zijn krachtige prestaties en aantrekkelijke prijs is de DFL-210 firewall dé oplossing voor deze doelgroep", zegt Eric Marchal, regiomanager bij D-Link in de Benelux.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    ActueelOverheid

    Vertraging bij implementatie NIS2 loopt enorm op

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    ActueelCarrière

    Kort: Ernst-Jan Stigter directeur Sopra Steria Nederland, nepmails namens de NCSC (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: Asus vangt bot bij rechter om thuiswerken, 145,5 miljoen EU-subsidie voor cyberbeveiliging (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Onkraakbaar: België en Luxemburg delen eerste grensoverschrijdende quantumverbinding

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs