Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

VSV Nederland presenteert nieuw productaanbod

30 januari 2007 - 10:55ActueelCloud & InfrastructuurVSV
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

VSV Nederland, importeur en distributeur van SMART Board interactive whiteboards, presenteert tijdens Integrated Systems Europe 2007 (ISE) producten van onder andere SMART Technologies en NEC.

ISE vindt plaats van 30 januari tot en met 1 februari 2007 in de Amsterdamse RAI. VSV Nederland grijpt deze beurs ook aan om zijn reseller-netwerk uit te breiden met het oog op de nieuwe SMART Board 600i-serie. Dit is een interactive whiteboard-systeem met een geïntegreerde Unifi 35-projector en luidsprekers. VSV Nederland verwacht veel belangstelling voor het systeem vanuit de zakelijke markt, waar audiovisuele presentaties aan populariteit winnen.

Vanwege het bedieningsgemak is de SMART Board 600i-serie ideaal voor gebruik in presentatieruimten. Door de integratie van projector en luidsprekers ondervinden gebruikers tijdens hun presentaties geen hinder van losse kabels en schaduwen in het beeld. Bovendien kunnen ze eenvoudig andere apparatuur aan het systeem koppelen, zoals digitale camera's, dvd-spelers, laptops en videorecorders. Deze zijn direct toegankelijk via een overzichtelijk menu op het scherm. Het systeem is zeer eenvoudig te installeren.

"Met de SMART Board 600i-serie spelen we optimaal in op de presentatiebehoeften van bedrijven", zegt Stef Hoogeveen, Business Unit Manager bij VSV Nederland. "Het systeem is een uitkomst op beurzen, bij productpresentaties en bedrijfstrainingen. Het combineert een eenvoudige bediening met mogelijkheden om snel te schakelen tussen websites, filmpjes, Word-documenten en alle denkbare programma's. Voor resellers schept dit product tal van interessante mogelijkheden. We breiden ons reseller-netwerk daarom graag op korte termijn uit."

De demonstraties tijdens de ISE vinden plaats op stand H150. Hier presenteert VSV Nederland ook diverse andere producten van SMART Technologies, waaronder de grootste SMART Board interactive whiteboard: de 690i. Daarnaast toont VSV Nederland verschillende NEC-projectoren.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Teamvalue

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    20% besparen op je Azure-kosten en een...

    Azure biedt organisaties schaalbaarheid, flexibiliteit en toegang tot een breed scala aan diensten. Toch zien veel organisaties hun kosten ongemerkt...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Werkplek & Beheer

    Finalist lijft Liferay-msp Proteon Communication Builders in

    Software & Development

    Value8 wil totale controle over Ctac

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Hoe soeverein moet de NDS zijn?

    Security & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    Cloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    Data & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs