Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

BenQ kondigt sponsoring aan voor UEFA EURO 2008

06 februari 2007 - 08:23ActueelCloud & InfrastructuurBenQ

BenQ kondigt vandaag aan dat het bedrijf volgend jaar officieel sponsor zal zijn van UEFA (Union of European Football Associations) Euro 2008, het Europese Kampioenschap voetbal voor landenteams. BenQ sluit zich met het sponsorcontract bij negen andere multinationals aan die hun naam en logo verbinden aan het voetbaltoernooi dat plaatsvindt in Oostenrijk en Zwitserland. De sponsoring maakt deel uit van BenQ’s strategische merkstrategie met als doel het ondersteunen van de sterk groeiende activiteiten in Europa.

De succesvolle sponsoring van UEFA EURO 2004 was één van de belangrijkste redenen voor BenQ om te investeren in de sponsoring van UEFA EURO 2008. De sponsoring heeft een zeer positief effect gehad op de verkoop van BenQ producten en het versterken van relaties met zakelijke partners. Ook voor het vergroten van BenQ's naamsbekendheid in Europa heeft de sponsoring een belangrijke rol gespeeld.

"De sponsoring is kenmerkend voor BenQ's vastberadenheid om de inspanningen in Europa te intensiveren er ervoor te zorgen dat BenQ een gevestigde naam wordt in deze belangrijke regio", zegt K.Y. Lee, voorzitter van BenQ Corporation. "Het UEFA European Football Championship is één van de meest vooraanstaande toernooien en behoort tot de bekendste sportmerken wereldwijd. Voetbalfans van alle leeftijden associëren het toernooi met kwalitatief hoogwaardig voetbal en het plezier dat gepaard gaat met het EK is inspirerend voor voetbalfans wereldwijd. Het toernooi sluit naadloos aan bij de missie van BenQ om de beleving van BenQ klanten te optimaliseren en te laten zien dat mensen hun digitale levensstijl naar een hoger plan kunnen tillen met behulp van BenQ producten."

"Ik verwelkom BenQ nogmaals van harte in onze familie van sponsoren aansluitend op de succesvolle sponsoring in 2004. Ik verheug me wederom op een sprankelend samenwerkingsverband", zegt Michel Platini, President van de UEFA. "UEFA EURO 2008 belooft een spectaculair sportevenement te worden waarvan miljoenen mensen over de hele wereld kunnen genieten."

Het Europese Kampioenschap van de UEFA is inmiddels uitgegroeid tot het op drie na grootste sportevenement wereldwijd met maar liefst 7,9 miljard televisiekijkers tijdens de eindronde van UEFA EURO 2004. EURO 2008 vindt plaats in Oostenrijk en Zwitserland en start met de openingswedstrijd in Bazel op 7 juni 2008.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    Kabinet: geen noodzaak voor data-ambassade in Luxemburg

    Cloud & Infrastructuur

    Cio-platforms: maak ruim baan voor Europese leveranciers

    Data & AI

    Met ai en api’s tijdwinst pakken

    Overname
    Innovatie & Transformatie

    Kort: ChatGPT maakt zich er te gemakkelijk vanaf, grote overname Vertiv (en meer)

    Carrière

    Inge Koopmans directeur datacenter Belastingdienst

    Overname Samenwerken Fusie
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Nederlandse overnames, veel erkenning door Microsoft (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs