Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Xerox keert terug naar onderkant van mkb

15 februari 2007 - 14:04ActueelGovernance & PrivacyXerox
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

Na een periode van afwezigheid gaat Xerox toch weer entry level-producten aan de onderkant van het mkb leveren. Hieraan gekoppeld zoekt de printfabrikant nieuwe resellers om deze volumeproducten te gaan afzetten.

Met de terugkeer aan de onderkant van het mkb en een focus op de verkoop van volumeproducten zoekt Xerox echter geen nieuwe resellers die productgeoriënteerd zijn. "Nee, we zoeken value added resellers die als uitgangspunt hebben om een totaaloplossing aan te bieden", meent Martijn Brand, director office systems smb & channels. "Onze huidige resellers en nieuwe partners moeten zich kunnen onderscheiden van de concurrentie. Ze moeten zich richten op het middensegment. Met mijn ervaring die ik bij distributeur Tech Data heb opgedaan heb ik wel een aardig beeld van resellend Nederland. Daarom weet ik dat ons vernieuwde portfolio zeker interessant voor printresellers is. Uiteindelijk willen we de komende jaren in dit segment een fatsoenlijk marktaandeel pakken. Ik mik dan op de middenmoot; ik heb niet de illusie de concurrentie aan te gaan met partijen die op prijs spelen. Partijen die zich ook met toegevoegde waarde bezighouden zullen ons echter wel gaan tegenkomen."

2007
Naast de aankondiging dat Xerox zich weer opnieuw richting het kleinbedrijf begeeft, ontvouwde de printfabrikant ook zijn plannen voor 2007. Zo zal het bedrijf een technologische omslag van A3 naar A4 maken en komt de focus, hoe kan het ook anders, op kleur te liggen. Brand: "De drempel voor kleur wordt steeds lager en uiteindelijk wordt kleur de standaard. We verwachten dat het marktaandeel zwart/wit na 2009 zal gaan afnemen. Het is daarom ook zaak voor ons om ons marktaandeel in kleur te gaan vasthouden. We voeren hiervoor geen revolutionaire veranderingen door, maar we gaan wel duidelijker onze producten in het kanaal positioneren."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelSecurity & Awareness

    Phishingtrend: oplichters zetten correcte boekingsgegevens in

    AchtergrondGovernance & Privacy

    Dawnguard belooft volautomatische securitycloudarchitectuur

    OpinieData & AI

    Is Amerikaanse ai straks nog bruikbaar?

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Digitale soevereiniteit: hype of noodzaak?

    Systeemfalen
    ActueelSecurity & Awareness

    NCTV brengt vier belangrijke dreigingen in kaart

    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Odin Groep blijft groeien, pdf’s meest gebruikt voor merkimitatie (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs