Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Nashuatec ontvangt ‘Training Manager of the Year- Award’ van IITT

20 februari 2007 - 08:04ActueelGovernance & PrivacyNashuatec

Nashuatec, marktleider op het gebied van documentenbeheer, heeft van het Engelse Institute of IT Training, onderdeel van het UK National Computing Centre, de Training Manager of the Year- Award ontvangen.

De jaarlijkse IT Training Awards worden uitgereikt aan bedrijven of personen die een excellent voorbeeld zijn voor de ICT industrie op het vlak van het leveren van hoge standaarden, best practises, innovatie en excellente performance. Binnen de categorie 'Training and Management' heeft Christian Janssens, Training & Development Manager Benelux bij Nashuatec, de eerste plaats gekregen. Volgens de organisatie blonk Janssens uit op het gebied van leiderschap, visie en betrokkenheid bij klanten, maar was vooral zijn pragmatisme en snelheid van uitrol van projecten indrukwekkend.

Het Engelse Institute of IT Training heeft samen met HR/training directeuren en professoren van Engelse universiteiten verschillende sectieronden uitgevoerd om te bepalen wie zich kon kwalificeren voor de award. Nashuatec vermeldt met trots dat het de eerste maal in de geschiedenis is dat een niet-Brits bedrijf deze award in ontvangst mag nemen. De afgelopen jaren werd de award uitgereikt aan trainingsmanagers van onder andere IBM, Ernst&Young en Atos Origin. Het IITT is gespecialiseerd in het monitoren van de kwaliteit van interne opleidingsdepartementen bij IT organisaties. Het bedrijf heeft reeds 450 bedrijven geaccrediteerd en 4500 leden gecertificeerd.  Nashuatec is in 2006 met succes door het IITT geaccrediteerd.

Christian Janssens, Training & Development Manager Benelux bij Nashuatec, zegt: "Deze award is bijzonder en ik ben dan ook zeer erkentelijk voor de waardering van het IITT en de selectiecommissie. Tevens is het geweldig dat, mede dankzij de inzet en kennis van mijn collega John Bruinink, we de tweede plaats binnen de categorie 'Training Department of the Year' hebben bereikt. Wij kunnen onze bestaande en toekomstige medewerkers garanderen dat wij op alle vlakken een high quality Training&Development afdeling zijn én een voorbeeld binnen de ICT wereld vormen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Spoelstra Spreekt: Alarm

    Governance & Privacy

    Logius: DigiD is en blijft Nederlands

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Navo in zee met Google, 1 miljard voor TCS (en meer)

    omnibusvoorstel privacy
    Governance & Privacy

    AP: gevolgen Omnibusvoorstel niet goed onderzocht door EC

    Cloud & Infrastructuur

    Tweede Kamer maakt zich druk om verkoop Solvinity

    Cloud & Infrastructuur

    Gaia-X en de federatieve aanpak

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs