Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Omzet Kingston Technology groeit in 2006 naar 3.4 mld dollar

02 maart 2007 - 09:17ActueelInnovatie & TransformatieKingston

Kingston Technology heeft in 2006 een omzet gerealiseerd van 3.4 miljard dollar, een groei van 400 miljoen dollar in vergelijking met 2005.

Deze omzet overtreft net als in 2005 de verwachting en is tegelijkertijd het hoogste resultaat uit het 20-jarig bestaan van het bedrijf.

"Het behalen van 3,4 miljard dollar omzet in het 20ste jaar is een resultaat om trots op te zijn", zegt John Tu, medeoprichter van Kingston. "De continue groei is het gevolg van onze missie en inzet om de hoogst mogelijke productkwaliteit en beste service te leveren". "Kingston's focus op flashgeheugens is de afgelopen jaren duidelijk een succesvolle strategie geweest", vertelt David Sun, medeoprichter van Kingston. "Wij zijn met een lange termijn visie en strategie in deze markt gestapt en hebben in nauwe samenwerking met partners succesvol het flashsegment voor Kingston ontwikkeld".

Kingston Technology bereikte in 1995 een omzet van 1 miljard dollar, in 2004 realiseerde het bedrijf meer dan 2 miljard dollar, terwijl in 2005 de 3 miljard dollar omzetgrens is overschreden. Die snelle omzetgroei is het resultaat van prestatie-verbeteringen in bijna alle marktsegmenten waarin het bedrijf actief is en een forse uitbreiding van de productie in 's werelds snelstgroeiende geheugenmarkten.

De afgelopen jaren heeft Kingston Technology een sterke nadruk gelegd op de flashproducten, de ValueRAM-geheugens en de PC OEM-markt. Verder is het bedrijf erin geslaagd om ook een groter marktaandeel op te bouwen in de high-performance gaming-markt.

Sinds de oprichting van Kingston Technology heeft het bedrijf een sterke reputatie opgebouwd op het gebied van productkwaliteit, ervaring in de geheugenindustrie en loyale relaties met medewerkers, leveranciers en klanten. Sinds de start in 1987 met slechts twee medewerkers en 120.000 dollar omzet is het bedrijf inmiddels gegroeid naar een wereldwijd opererend bedrijf met ruim 3.300 medewerkers.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Groningers verkopen crypto-platform Deribit voor 2,9 miljard dollar

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    AchtergrondCarrière

    Ict-overnamemarkt trapt 2025 goed af, maar onzekerheid troef

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Voorbereiding & verhuizing: zo implementeer je de hybride cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Europese Rekenkamer kraakt EU-strategie voor chipsector

    ActueelData & AI

    EU investeert bijna 2 miljard in digitale innovatie

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs