Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Avaya werkt met Google aan mkb convergentieoplossing

06 maart 2007 - 08:393 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurAvayaGoogle

Avaya neemt deel aan het Google Enterprise Professional-programma. Dit programma richt zich op de ontwikkeling van nieuwe mogelijkheden met zakelijke Google-producten voor kleine organisaties.

Als leverancier van communicatieapplicaties, -systemen en -diensten aan de zakelijke markt wil Avaya de kracht van haar communicatieoplossingen combineren met webservices. Bedrijven kunnen zo hun productiviteit verhogen en optimale kantenservice bieden. Het Google Enterprise Professional-programma bestaat uit ontwikkelaars, consultants en Independent Software Vendors (ISV's), die toegevoegde waarde kunnen leveren aan Google-producten.
 
Binnen het programma ontwikkelt, vermarkt en ondersteunt Avaya oplossingen die zijn geavanceerde mkb-communicatieoplossingen integreren met de nieuwe Google Apps Premier Edition. Deze recent door Google geïntroduceerde dienst biedt e-mail, instant messaging, agenda en webpublicatie in één abonnementsvorm. Google Apps Premier Edition biedt organisaties eenvoudige en krachtige communicatie- en collaboration-tools via hun eigen domeinnaam. Daardoor kunnen bedrijven Gmail, Google Calender, Google Talk en Google Docs & Spreadsheet binnen hun eigen domein gebruiken. Zo vergroten gebruikers hun communicatiemogelijkheden en kunnen ze effectiever samenwerken. Bovendien wordt dit alles gehost door Google, zodat er geen installatie, download en onderhoud van hard- en software vereist is.
 
Met de komst van Avaya zullen nieuwe, op open standaarden gebaseerde diensten worden toegevoegd. Abonnees zullen eenvoudig contactgegevens kunnen delen en zien hoe iemand het beste te bereiken is. Tevens zullen gebruikers beschikken over één inbox voor voicemail, e-mail, instant messaging en faxberichten. Met Google Talk zal het ook mogelijk zijn om via het web te bellen. De samenwerking tussen beide bedrijven zal zich in eerste instantie concentreren op Avaya IP Office, de IP-telecommunicatieoplossing voor kleine en middelgrote bedrijven.
 
"Avaya werkt nauw samen met Google om de convergentie tussen communicatie en webservices verder te versnellen", zegt Geoffrey Baird, vicepresident en algemeen directeur Appliances, Mobility & Small Systems van Avaya. "Google Apps Premier Edition biedt een krachtige set API's waarmee we nieuwe oplossingen kunnen ontwikkelen om de productiviteit van kleine en middelgrote bedrijven drastisch te verhogen. We willen deze organisaties helpen meer uit hun communicatie-investeringen te halen door web- en communicatiecontent toegankelijk te maken via een pc, telefoon of mobiele apparatuur."
 
Met de nieuwe, geïntegreerde bedrijfsapplicaties kan bijvoorbeeld een manager van buitendienstmedewerkers op zijn of haar pc zien welke medewerkers op kantoor, aan de telefoon of met hun laptop ingelogd zijn. Dit alles inclusief hun leveranciers, klantcontacten en andere zakelijke contacten. Hierdoor is vrijwel elke vraag van klanten snel en efficiënt te beantwoorden.
 
Kevin Smith, hoofd Enterprise Partnerships bij Google: "We zijn zeer blij met de deelname van Avaya aan ons Google Enterprise Professional-programma. Avaya kan Google Apps-gebruikers een veelheid van IP- en telefoniemogelijkheden bieden."

De beschikbaarheid van deze oplossing is gepland voor de herfst van 2007 en is verkrijgbaar via het wereldwijde Business Partner- en distributienetwerk van Avaya. Hierdoor hebben klanten een centraal contactpunt voor verkoop, installatie en ondersteuning.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder

    Partnerartikel
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder De hybride cloud is de belofte van dit moment. Organisaties zien een model voor zich...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    ActueelData & AI

    Kort: Databricks lievelingetje van investeerders, 18 miljoen smartphones in lades (en meer)

    Teamvalue
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    20% besparen op je Azure-kosten en een secure score van 80%: Zo doet Bizure dat.

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Zo voorkom je te grote afhankelijkheid van cloudleveranciers

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs