Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Check Point lanceert NGX R65

14 maart 2007 - 13:38ActueelCloud & InfrastructuurCheck Point

Check Point, leverancier van internetbeveiling, heeft 14 maart 2007 de nieuwe versie NGX R65 uitgebracht.

Check Point NGX is het onderliggende beveiliging software platform voor alle enterprise firewalls, VPN en management oplossingen. Het geeft bedrijven van diverse omvang de mogelijkheid om de kosten en de complexiteit van het beveiligingsbeheer te reduceren.

De nieuwe versie van NGX biedt onder andere ‘Management Plug-ins". Dit biedt gebruikers de mogelijkheid om snel nieuwe functionaliteit aan de bestaande beveiligingsomgeving toe te voegen zonder dat hiervoor een complete upgrade van het bestaande management gedaan hoeft te worden. De nieuwe modules kunnen eenvoudig worden toegevoegd aan het bestaande management, zoals de nieuwe NGX R65 management plug in voor Connectra, Check Points SSL VPN gateway.

Andere belangrijkste toevoegingen aan Check Point's NGX R65 versie zijn:

Web Filtering: geïntegreerde webfiltering zorgt ervoor dat bedrijven hun medewerkers vrij kunnen houden van malicious websites die ongewenste content bevatten of phising websites zijn.

NAC functionaliteit: Uitbreiding van de interne beveiliging door nieuwe network access control (NAC) functionaliteit waardoor desktops en laptops die aan het netwerk gekoppeld worden moeten voldoen aan de interne security voorwaarden alvorens toegang te krijgen. Dit gebeurt volledig transparant voor de gebruiker.

VoIP verbeteringen: VPN-1 levert nu samenwerking met Nortel, Broadsoft, Cisco, NEC, Polycom, Sylantro, Avaya en anderen om zo de beveiliging voor VoIP appliances te vergroten

Windows Vista Support: SSL Network Extender is nu volledig ondersteund op het Windows Vista platform.

12,5 Gbps throughput: Check Point VPN-1 power heeft 12,5 Gbps firewall doorvoer en 5,1 Gbps intrustion prevention throughput getoond op een enkele Intel gebaseerde server. Verder zijn speciale technieken toegevoegd om gateways die aangevallen worden met een Denial of Service (DoS) beter te kunnen beschermen.

Flexibele uitrol: Voor netwerken die transparante firewall functies willen toevoegen biedt NGX R65 nu ook laag 2 firewalling zodat een gebruiker geen wijzigingen behoeft aan te brengen in de netwerk topologie.

Meer over

NetwerkbeheerTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    SureSync en Logius genomineerd voor Co...

    SureSync is dit jaar trots op drie nominaties bij de Computable Awards 2025. Eén van de meest opvallende nominaties is...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Aanbestedingen botsen met autonomie

    e-mail lost silent drop smishing
    Security & Awareness

    Kort: Online-zwendel explodeert, Microsoft silent drops lopen spuigaten uit (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Minister vreest Chinese spelletjes om Nexperia vleugellam te maken

    Carrière

    Onverantwoord gedrag kostte Chinese bestuurder Nexperia de kop

    Cloud & Infrastructuur

    Digitale Denen wijzen de weg

    Windows 10
    Cloud & Infrastructuur

    Ondersteuning Windows 10 gestopt; problemen in zicht

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs