Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Financiële instellingen hebben weer geld voor it

27 maart 2007 - 12:48ActueelCloud & Infrastructuur

Volgens de onafhankelijke marktonderzoeker Datamonitor hebben financiële instellingen in 2007 meer geld voor it. Vooral voor risico-managementsystemen en e-betalingsoplossingen is er dit jaar meer budget.

Tussen financiële instellingen onderling verhevigt de concurrentie. Daarom wordt gezocht naar de beste technologie om connectiviteit met klanten te optimaliseren. Er wordt dan ook zwaar geïnvesteerd in technologie die op lange termijn concurrentieposities kan versterken. Daarin liggen kansen voor it-kanaalspelers voor het oprapen.

Datamonitor keek naar 100 financiële instellingen in de Verenigde Staten, Groot Brittannië, Duitsland, Frankrijk, de Benelux en Zwitserland. De onderzoekers namen in het vierde kwartaal van 2006 strategieën, plannen en prioriteiten voor technologie-investeringen in 2007 onder de loep. Daarmee bevat het rapport belangrijke inzichten in de kwesties waar de sector momenteel mee te kampen heeft.

Het onderzoek maakt ook duidelijk dat in 2007 veel financiële organisaties er niet over denken om al hun it infrastructuur uit te besteden. Sommige bedrijven zullen dit jaar wel doorgaan met het uitbesteden van veel onderdelen van hun it infrastructuur. Dit geldt vooral voor bedrijven die in aandelen handelen en die vaak niet over middelen beschikken om zelf een uitademing binnenshuis te onderhouden. Dit is dan ook voor het it kanaal een lucratieve markt, vooral voor resellers die risk management applicaties ontwikkelen specifiek gericht op bedrijven die in aandelen doen.

Kostenvermindering en het verbeteren van efficiency van huidige operaties blijven net als in 2006 ook in 2007 hoofdredenen om de backoffice uit te besteden. Opvallend is dat veel Britse bedrijven nu aarzelen om uit te besteden naar India, vooral in verband met databeveiliging en betrouwbaarheid, maar ook vanwege communicatieproblemen tussen callcenter-medewerkers en klanten.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Fokken met data

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Introductie van sase in het netwerk: eenvoudiger beheer en lagere kosten

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Inzicht in kwetsbaarheden aanvalsoppervlak gaat voor budget

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Eigen datacenter, colocatie of cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs