Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Nieuwe lijn multimedia producten van Targus

28 maart 2007 - 11:59ActueelWerkplek & BeheerTargus

De meest toonaangevende producent van tassen voor draagbare computers, het Amerikaanse bedrijf Targus, begeeft zich nu op de markt van gadgets en persoonlijke multimedia producten. Targus heeft met een serie nieuwe producten het persoonlijk gebruik van multimedia verder ontwikkeld en geoptimimaliseerd.

De laatste jaren hebben steeds meer accessoires van het karakteristieke Targus-merk het licht gezien. Accessoires als adapters, opladers, iPod-apparatuur, muizen, enz. vormen nu een vast onderdeel van het productenpalet. De laatste loot aan die innovatieve stam is een lijn van nieuwe producten die niet alleen mooi zijn ontworpen, maar die tegelijk problemen oplossen voor de individuele gebruiker.

Peter van der Putten, Retail Sales Manager van Targus in Nederland, beschrijft het stijgende aantal gadgets dat van de productielijn komt als volgt: "Wij willen graag dat onze producten problemen oplossen. En met meer dan 20 jaar ervaring op het gebied van de ontwikkeling van tassen voor draagbare computers, die zowel beschermen als gebruikersvriendelijk zijn, profiteren wij nu van deze know-how. Onze jarenlange ervaringen met het vervoer van pc's en technische apparatuur gebruiken wij voor het vinden van vernieuwende en handige oplossingen – en het verwerken daarvan in een aantal bestaande multimedia-producten."

Targus heeft het bijvoorbeeld via een gecombineerde muis en Internet-telefoon mogelijk gemaakt om Skype-gesprekken te ontvangen via de muis, die bij inkomende gesprekken kan worden opgepakt en als telefoon dienst kan doen. Een heel ander nieuw product is de draadloze afstandsbediening, die zowel iTunes, MusicMatch, Win DVD, Realplayer en de meeste andere multimedia spelers kan bedienen. Dit product optimaliseert de mogelijkheden van de muziekliefhebber om de draagbare computer als geluidsinstallatie of DVD-speler te gebruiken – en te bedienen vanaf de bank.

Een derde product is de nieuwe koptelefoon, die het omgevingsgeluid onderdrukt en zo de muziekbeleving vergroot. De koptelefoon heeft als voordeel dat men via een enkele druk op de knop geluiden van buiten kan toelaten, zodat men bijvoorbeeld niet een gesprek hoeft te missen of een aankondiging op het vliegveld.

Al deze nieuwe producten zijn op maat gemaakt voor zowel de mobiele bedrijfsmedewerker als privé-personen, en zijn zeer goed te vervoeren:
"Bij onze productontwikkeling wegen we altijd mee dat onze producten gemakkelijk te vervoeren moeten zijn. Ze mogen niet te groot zijn of te veel wegen, en het product moet makkelijk te bedienen zijn. Dit is een steeds terugkerend basisprincipe, dus ook in deze nieuwe productlijn," besluit Peter van der Putten.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    OpinieWerkplek & Beheer

    Werkapparatuur: top 5 ergernissen (en hoe ze te voorkomen)

    e-mail
    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft verhoogt drempel voor inkomende e-mail

    Rusland, hacker
    ActueelSecurity & Awareness

    AIVD deelt technische details van grote politiehack

    ActueelWerkplek & Beheer

    De 10 beste voorbeelden van ons toekomstig werk!

    ActueelOverheid

    Microsoft blokkeert e-mail hoofdaanklager Internationaal Strafhof

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs