Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Business Objects intensiveert samenwerking met CIBER

17 april 2007 - 09:00ActueelData & AI

Business Objects, leverancier van Business Intelligence-oplossingen (BI), heeft de samenwerking met internationaal ICT-dienstverlener CIBER uitgebreid.

Het resultaat zijn verschillende oplossingen waarmee SAP-gebruikers snel en eenvoudig toegang krijgen tot gegevens opgeslagen in SAP. Business Objects en CIBER bieden oplossingen voor het maken van flexibele, ad hoc rapportages en What-if scenario's gebaseerd op SAP-gegevens. De rapporten zijn onder meer toegankelijk via persoonlijke dashboards. Daarnaast hebben gebruikers de mogelijkheid zelfgemaakte webrapportages te delen met anderen.

"Door de oplossingen van Business Objects te integreren met het SAP-platform, wordt de informatie die is opgeslagen snel en eenvoudig toegankelijk voor analyse. Op deze manier kunnen klanten profiteren van de krachten van beide omgevingen", zegt Paul van Geelen, serviceline manager BI/DWH bij CIBER. "Daarnaast is het mogelijk om gegevens opgeslagen in SAP te combineren met data afkomstig uit andere bronnen. CIBER heeft veel ervaring met zowel Business Objects- als SAP-omgevingen. Hierdoor kunnen we snel en pragmatisch oplossingen verzorgen waarbij we veel aandacht besteden aan data-integratie, performance en kwaliteit."

"De combinatie van de kennis van CIBER en onze BI-oplossingen, zorgt ervoor dat SAP-klanten nu snel zelf hun data kunnen analyseren", zegt Josette van Eeuwen, channel manager bij Business Objects. "De oplossing is beschikbaar voor zowel SAP BW als SAP R/3. Door gebruik te maken van de expertise van onze partners, wordt BI toegankelijker voor een grotere groep gebruikers. Daarnaast bieden we klanten nu rapportagemogelijkheden die meegroeien met hun wensen en eisen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Trek AI uit de experimenteerfase

    Een gids over AI als strategisch instrument en op welke manier je écht waarde toevoegt aan je organisatie.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Met ai en api’s tijdwinst pakken

    Overheid

    ‘Nederlandse Digitaliseringsstrategie gaat zeker één miljard per jaar kosten’

    Innovatie & Transformatie

    Europa, laat je niet opnieuw gijzelen door technologie

    Overname
    Innovatie & Transformatie

    Kort: ChatGPT maakt zich er te gemakkelijk vanaf, grote overname Vertiv (en meer)

    Data & AI

    Online Webinar: van inzicht naar actie leidinggeven aan cybersecurity in een AI-wereld

    Data & AI

    Banken zetten in op ai-agenten, maar echte doorbraak blijft uit

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs