Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Échte kansen liggen niet bij Blackberry of gadgets

20 april 2007 - 09:24ActueelGovernance & Privacy
Redactie Computable
Redactie Computable

In veel directiekamers worden de ogen groot wanneer er gesproken wordt over een nieuwe it-inrichting. De voordelen van werken op afstand, vanuit huis of mobiel, zijn voor de organisatie groot. Voor veel managers lijkt het vooral aantrekkelijk omdat zij eindelijk een excuus hebben om de nieuwste Blackberry te kopen. Of een plastic konijn dat met draaiende oren aangeeft of er e-mail binnenkomt. Het gejuich door de kooplust overstemt de argumenten van de it-beheerder voor de hogere budgetten.

De productpagina's van veel it- en managementbladen zijn vaak de bestgelezen rubrieken. Zij tonen een Luilekkerland aan mobiele apparaten, zoals glimmende pda's, prachtig vormgegeven laptops, tablet-pc's en sexy smartphones. Bovendien maken de gadgets de bedrijfsprocessen efficiënt en de medewerkers productiever. Mooier kan het bijna niet!

Managers kijken echter zelden naar de onderliggende infrastructuur. Zij redeneren dat er allang geïnvesteerd is in servers, telefoonlijnen en netwerkkabels. Dus telewerken kan er snel even bij, zonder extra uitgaven. Om de nieuwe manier van werken mogelijk te maken zijn er echter ingrijpende veranderingen en nieuwe investeringen nodig in de bestaande netwerkinfrastructuur.

Voor resellers liggen hier kansen. Natuurlijk verkopen zij graag alle mobiele apparaten en nieuwste gadgets. De marges daarop zijn echter flinterdun. De échte kansen liggen in het kunnen vertalen van techniek naar strategie. In het duidelijk uiteenzetten waarom een Blackberry vraagt om een nieuwe netwerkinfrastructuur, in het aantonen dat die investering een hoog rendement met zich mee kan brengen. Dat is het fundament onder een solide relatie met klanten en een basis van vertrouwen.

Erik-Jan van Leeuwen
CEO Login Consultants

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Genesys

    De CX-transformatie van Carglass met Genesys: mensen, data en journeys verbinden
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    PATS: drones als ongediertebestrijding (PATS Drones en KPN IoT)
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    IGV Fieldlab SAIL: een digitaal veiligheidsnet voor SAIL 2025 (Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland en KPN IoT)
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    Versnellen beroertezorg met slimme StrokePointer in de ambulance (TrianecT, KPN IoT en Amsterdam UMC)
    Pijl naar rechts icoon

    Philips

    IWISH: AI‑gestuurde workflowoptimalisatie voor efficiëntere zorgprocessen (Philips Medical Systems BV, Almende BV, TU Delft, Leids Universitair Medisch Centrum, Philips Electronics Nederland BV, Syntho, Barco N.V., Workforce Optimizer, ARD Group, CONSULTECH DANIŞMANLIK A.Ş., MIA Teknoloji en Özel Bandırma Royal Hastanesi ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Cyberbeveiligingswet door Tweede Kamer

    Parkinson studie
    Zorg

    Parkinson-database vraagt om strakke regie op security

    Data & AI

    Benelux-consortium brengt soeverein ai-platform

    Cloud & Infrastructuur

    Energie‑intensieve industrie gevaarlijk afhankelijk van Amerikaanse clouds

    Governance & Privacy

    ‘Uitstel Solvinity‑deal kan DigiD beschermen tegen VS‑wetgeving’

    5 gen ai toepassingen
    Overheid

    5 manieren waarop gemeenten gen-ai gebruiken

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs