Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

SonicWALL voert tempo op voor SSL-VPN Secure Remote Acces

09 mei 2007 - 10:253 minuten leestijdActueelSecurity & AwarenessSonicWall

SonicWALL heeft de mogelijkheden van zijn toonaangevende SSL-VPN serie uitgebreid.

SDAQ: SNWL) heeft de mogelijkheden van zijn toonaangevende SSL-VPN serie uitgebreid. Nieuwe sectorcertificaties en verbeterde functies maken remote access nog veiliger en eenvoudiger voor bedrijven. De SSL-VPN toepassingen van SonicWALL bieden kleine en middelgrote ondernemingen op maat gemaakte en veilige remote access aan tegen een fractie van de totale prijs van andere SSL-VPN toepassingen. Bovendien doet SonicWALL niet mee met de per-gebruiker-licentiebeperkingen waar andere aanbieders vaak mee schermen. SonicWALL SSL-VPN toepassingen behaalden de 1e plaats in wereldwijde aandeeleenheid voor SSL VPN gateways in 2006, het rapport van Infonetics Research: Network Security Appliances and Software Report voor Q4 06.

SonicWALL Firmware Versie 2.1 voor zijn SSL-VPN 2000 en 4000 toestellen voegt drag-and-drop functionaliteit toe aan de nieuwe Javaversie van de File Shares Applet. Nu kunnen gebruikers meerdere bestanden en mappen verplaatsen met één enkel commando. Deze nieuwe firmwareversie ondersteunt mogelijkheden voor LDAP-authenticatie over meerdere organisatorische eenheden en biedt toegangscontrole gebaseerd op het lidmaatschap van zowel de bestaande Active Directory groep als de RADIUS groep. SonicWALL NetExtender technologie, een ActiveX client die je transparant via de Web browser kunt downloaden, werd uitgebreid in Firmware v2.1. Ze bevat nu ook een MSI stand-alone installer waarmee NetExtender ingezet kan worden via de Windows Active Directory en die zowel Windows 2000, XP, 2003 als Vista ondersteunt.

Ook de firmware van de SSL-VPN 200 unit werd geüpdatet. Versie 2.0 biedt remote access mogelijkheden aan een onbeperkt aantal gebruikers, naast onder andere tekenloze authenticatie met twee factoren, verbeterde opties bij bookmarkbeleid, uitbreidingen aan de NetExtender domein suffix ondersteuning, scriptuitvoering bij aanmelden en afmelden en standaardpoortbepaling.

Sectorcertificaties

De SSL-VPN 2000 en 4000 toepassingen van SonicWALL werden gecertificeerd door VASCO Data Secrity, wereldwijd marktleider in de markt van tekenloze authenticatie met twee factoren. Authenticatie met twee factoren biedt een bijkomend veiligheidsniveau wanneer de gebruikersnaam en het vaste netwerkwachtwoord gekraakt zijn. De SSL-VPN 2000 en 4000 toepassingen van SonicWALL werden ook gecertificeerd voor VPNC, de internationale handelsassociatie voor producenten op de VPN-markt. Die associatie test VPN-producten op hun interoperabiliteit en biedt de klant meer inzicht in VPN-technologieën en -normen. De SonicWALL-toepassingen werden getest en goed bevonden voor interoperabiliteit met de SSL-portaal, Exchange, Firefox, File Access en JavaScript certificaties van VPNC.

"De combinatie van SonicWALL's SSL-VON oplossingen en VASCO's sterke authenticatie- en e-signatures producten VACMAN en Digipass, beschermen KMO's tegen de steeds groeiende bedreigingen van Internet", zegt Jan Valcke, President en COO bij VASCO. "We zijn ervan overtuigd dat onze gezamenlijke benadering zal resulteren in een veiliger Internetlandschap for KMO's."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging van AI in de praktijk

    AI is hot, maar de praktijk binnen grote organisaties blijkt weerbarstig. Stop met brandjes blussen; zo schaal en beveilig je met succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder

    Partnerartikel
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder De hybride cloud is de belofte van dit moment. Organisaties zien een model voor zich...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    OpinieSecurity & Awareness

    Veelzijdige cyberaanvallen vereisen uniforme verdediging

    basic
    ActueelSoftware & Development

    Kort: Back to basic!

    Cybersec
    ActueelSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025: samenwerking als wapen tegen digitale dreigingen

    Erik de Jong beveiliging
    AchtergrondSecurity & Awareness

    ‘Regel je beveiliging onafhankelijk van je technologie’

    OpinieSecurity & Awareness

    Cloud-soc stelt nieuwe eisen aan teams, tools en processen

    Windows 10
    ActueelData & AI

    Kort: Windows 10, Mistral, Salt Typhoon, TTNL Group, DeepL, algoritme-vertrouwen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs