Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Evenement SonicWall trekt tachtig partners

21 mei 2007 - 08:54ActueelSecurity & AwarenessSonicWall
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Tachtig partners van SonicWall Benelux namen deel aan zijn jaarlijkse Benelux partnerevenement. Tijdens het tweedaagse evenement in Antwerpen presenteerde SonicWall zijn product roadmap en de strategie voor het komende jaar.

"We zijn als organisatie de laatste jaren sterk gegroeid. De potentiële groei is ook substantieel voor onze partners, omdat ze aan de klanten een pak meer oplossingen kunnen aanbieden ten opzichte van enkele jaren geleden. Op die manier kunnen ze ook meer business genereren", zegt Sugata Sanyal, vice president Content Security bij SonicWall.

Volgens Dominique Honnay, managing director Benelux, was het evenement ook bedoeld om potentieel geïnteresseerde partners in contact te brengen met de reeds bestaande partners en met enkele SonicWall-vertegenwoordigers uit de Verenigde Staten. "Maar evenzeer was het voor de productmanagers van SonicWall heel belangrijk om input te krijgen van de Benelux partners aangaande de productbehoeften die er in de markt zijn."

François Morelle, it system engineer bij Infotec (België) is vooral te spreken over de practice demo's: "De uitleg over de werking van de verschillende producten is belangrijk en dankzij de practice demo's kan iedereen zelf zien hoe een nieuw product werkt en hoe het dient te worden geïmplementeerd. Hierdoor zullen de partners de klanten beter kunnen helpen. Ik hoop dan ook dat in de toekomst dergelijke initiatieven nog zullen plaatsvinden."

Steve Franzese, vice-president marketing bij SonicWall zegt over het initiatief: "Evenementen zoals dit, waar naar de partners wordt geluisterd en uitgelegd wat de strategie voor het komende jaar zal zijn, tonen de continue inspanning van SonicWall om de kanaalpartners te ondersteunen en te begeleiden. Een partner die op de hoogte is van wat er reilt en zeilt in onze organisatie en de producten goed kent, is beter voorbereid op vragen in de markt. Hierdoor is hij in staat om zowel de klantentevredenheid als zijn eigen profitabiliteit te verhogen."

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Security dreigingen 2025 in beeld

    De nieuwste inzichten uit het wereldwijde security-landschap

    Computable.nl

    5 must-haves om video-onderzoek een boost te geven

    Over toekomstbestendig video-onderzoek

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    Coalitieakkoord: AIVD en MIVD snel aan nieuwe tech helpen en nadruk op digitale autonomie

    Innovatie & Transformatie

    HvA test quantumsensoren voor toezicht op Noordzee

    Data & AI

    De ai-versnelling: het draait om bedrijfswaarde, niet om de hype

    Zorg

    Kort: Eerste hersenoperatie met hologram, Tandem Health koopt Juvoly (en meer)

    satellietcommunicatie ai
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: BitLocker beschermt niet altijd, ban op Amerikaanse tech kan EU schaden en meer… 

    Artist's impresson malware [Afbeelding GrandeDuc/Shutterstock]
    Security & Awareness

    Cybermisdaad blijft grootste bedreiging voor Nederlandse bedrijven 

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs