Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

SMC breidt aanbod van switches voor het MKB uit

04 juni 2007 - 10:27ActueelWerkplek & BeheerSMC

SMC Networks, leverancier van LAN-hardware en apparatuur voor breedbandverbindingen, heeft vandaag een aanvulling aangekondigd voor de TigerSwitch 61xx–serie met snelle switches.

De SMC6128L2 is een speciaal voor MKB-werkgroepomgevingen ontwikkelde beheerde Layer-2 switch met 24 10/100 Fast Ethernet-poorten én 4 Gigabit-combinatiepoorten. Een veelzijdig pakket waarmee schaalbare, voordelige LAN-infrastructuren kunnen worden gerealiseerd op plaatsen waar een efficiënt netwerkbeheer van cruciaal belang is.

De TigerSwitchTM 61xx-productlijn voorziet het netwerk van PoE- (Power over Ethernet) en niet-PoE-switches. Door IP-clustering vormen 32 afzonderlijke switches uit de 61xx-serie samen één eenvoudig te beheren virtuele eenheid waarvoor slechts één IP-adres nodig is. Tot de andere geavanceerde switchfuncties behoren onder andere QoS (Quality of Service) met vier prioriteitsniveaus, Weighted Fair Queuing en L2/3/4-ACL's (Access Control Lists). Hiermee worden wachttijden in het netwerk verkort en kunnen prioriteiten worden gesteld ten aanzien van het gegevensverkeer, wat de overdracht van samengestelde gegevens ten goede komt. Ideaal voor werkgroeptoepassingen voor het MKB is dat de SMC6128L2 VLAN's ondersteunt die zijn gebaseerd op frame tags of poorten, met ondersteuning voor automatische GVRP LAN-registratie. Bovendien zijn beide switches voorzien van uitgebreide beveiligingsvoorzieningen, zoals RADIUS, IEEE802.1x, SSH, SSL en TACACS+.

"Het MKB wil een voordelige oplossing, maar ook snelheid, veiligheid, beheermogelijkheden en de flexibiliteit om netwerken uit te breiden en te optimaliseren en dat is precies wat deze switch allemaal te bieden heeft", aldus Iain Kenney, Product Manager bij SMC. "De nieuwe SMC6128L2 biedt een flexibele, uitbreidbare beheerarchitectuur die voldoet aan de steeds strenger wordende eisen die aan moderne netwerken in het MKB worden gesteld."

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    e-mail
    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft verhoogt drempel voor inkomende e-mail

    Rusland, hacker
    ActueelSecurity & Awareness

    AIVD deelt technische details van grote politiehack

    ActueelWerkplek & Beheer

    De 10 beste voorbeelden van ons toekomstig werk!

    ActueelOverheid

    Microsoft blokkeert e-mail hoofdaanklager Internationaal Strafhof

    ActueelOverheid

    Kort: Nieuw screeningsysteem IND, IFS in zee met TomTom, Navara naar BBTG en de grote oversteek voor TMA

    AchtergrondData & AI

    Een stortvloed aan ai-tools; ServiceNow drinkt zijn eigen champagne

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    ‘Echte oplossingen om dagelijks te geb...

    IFS Connect, het jaarlijkse event van bedrijfssoftwareleverancier IFS, draait dit jaar volledig om Industrial AI. Het bedrijf ontvangt zijn gasten...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs