Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Wereldwijde verkoop Cisco IP-telefoons nu op 12 miljoen

14 juni 2007 - 12:37ActueelCloud & InfrastructuurCisco

Luchtvaartfabrikant Airbus heeft de uitrol van Cisco’s Unified Communications systeem voltooid, waarmee de samenwerking wordt verbeterd, de productiviteit wordt vergroot en de communicatieinfrastructuur van 45.000 werknemers wordt vereenvoudigd. De afronding van de implementatie markeert eveneens de levering van de 12 miljoenste Cisco Unified IP-telefoon.

Airbus is gemigreerd van een traditioneel PBX-systeem naar een volledig IP-gebaseerd telefoniesysteem, met 30.000 aansluitingen in Frankrijk en 10.000 in het Verenigd Koninkrijk. Airbus gebruikt Cisco Unified Communications Manager call-processing software voor alle locaties. Het vijfjarig contract om de IP-communicatie van Airbus te implementeren en onderhouden is in 2005 getekend door Orange Business Services, de communicatie service operator die de zakelijke communicatieoplossingen en -diensten van de France Telecom Group vertegenwoordigt.

Cisco Unified Communications helpt Airbus om consistente communicatiediensten uit te breiden naar alle werknemers op locaties in Frankrijk en Engeland. Orange Business Services had slechts negen maanden nodig om de centrale architectuur te realiseren, na de initiële configuratie en planning. De oplossing werd uitgerold met een snelheid tot 600 telefoontoestellen per dag, waarmee het gemak en de snelheid waarmee Cisco Unified Communications kan worden geïmplementeerd nog eens wordt onderstreept.

"Effectieve communicatiesystemen die de samenwerking tussen werknemers stimuleren en de bedrijfsefficiency helpen verbeteren, zijn essentieel voor ons om tegemoet te kunnen komen aan de toenemende klanteisen", zegt Robert Louge, hoofd van IT Projects, Airbus. "Cisco's oplossing heeft ons geholpen de communicatie te verbeteren, kosten te besparen door de infrastructuur van onze communicatie te vereenvoudigen en heeft het mogelijk gemaakt om een snelle en simpele overstap te maken naar een IP-gebaseerd Unified Communications-platform."

Chris Dedicoat, president European Markets Cisco zegt: "De levering van onze 12 miljoenste Unified IP-Telefoon aan Airbus onderstreept de snelheid waarmee Cisco Unified Communications wordt geadopteerd en de voordelen die het onze klanten brengt. Het systeem dat bij Airbus is geïnstalleerd, helpt het bedrijf om de communicatiebehoeften in te vullen van de groeiende onderneming, kosten te reduceren en samenwerking te stimuleren, wat de productiviteit van de werknemers vergroot."

Meer over

NetwerkbeheerTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Hoorzitting DigiD: Nederland moet digitale infrastructuur zelf beheren

    Cloud & Infrastructuur

    Zorgen bij bedrijven Metropoolregio Amsterdam over digitale autonomie

    Zorg

    Kort: Eerste hersenoperatie met hologram, Tandem Health koopt Juvoly (en meer)

    Amsterdam
    Cloud & Infrastructuur

    Amsterdam scherpt cloudbeleid aan na dreigende Amerikaanse overname Solvinity

    Cloud & Infrastructuur

    ACM bezorgd over grotere dominantie big tech op it-markt

    satellietcommunicatie ai
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: BitLocker beschermt niet altijd, ban op Amerikaanse tech kan EU schaden en meer… 

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs